Wybrano dyrektor hotelu Kyriad Karkonosze   PERSONALIA

Dyrektor generalną hotelu Kyriad Karkonosze, który otwarty ma zostać latem, została Magdalena Frelkiewicz, wcześniej m.in. dyrektor kompleksu Campanile – Premiere Classe we Wrocławiu.

Hotel pod marką należącą do sieci Louvre Hotels Group zlokalizowany jest w Wojcieszycach między Jelenią Górą a Szklarską Porębą i zarządzany przez WIK Capital, który sprzedaje też tam pokoje w systemie condo.  Magdalena Frelkiewicz rozpoczynała karierę zawodową we wrocławskim Holiday Inn (obecny Scandic) w dziale rezerwacji. W 2004 r. została kierownikiem recepcji w HP Park Plaza Wrocław. Doświadczenie zdobywała także w Irlandii w zakresie revenue managementu, ISO, HACCP i zarządzania procesowego w sieciach Radisson i Clarion. W 2010 r. została dyrektor generalną hotelu Qubus w Legnicy, a w 2013 r. kompleksu Campanile Premiere Classe we Wrocławiu. Zajmowała się preopenigiem inwestycji condohotelowych we Wrocławiu jak Ovo i Bike Up, a także w górskich hotelach resortowych m.in. Radisson Szklarska Poręba, Czarna Góra Resort i Five Seasons.


Komentarze

  • Spółka Polskie Wydawnictwa Specjalistyczne ProMedia Sp. z o.o., nie ponosi odpowiedzialności za treść opinii zamieszczanych przez użytkowników portalu.
  • Spółka zastrzega sobie prawo do usuwania komentarzy naruszających prawo.

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *