Warimpex, UBM i Vienna International otwierają pierwszy designerski Hotel angelo w Niemczech

 

 


·Otwarcie designerskiego hotelu angelo w Monachium to kontynuacja naszego pomysłu na sukces

·Kolejne hotele angelo w zaawansowanej fazie projektowania

·Designerskie hotele angelo i andel’s mają być wiodącymi markami na rynkach krajów Europy Środkowej i Wschodniej


Dziś po południu odbędzie się uroczyste otwarcie designerskiego hotelu angelo w Monachium. Po zwieńczonym sukcesem starcie designerskiej marki hotelowej angelo w roku 2006 w Pradze to kolejny krok w pozycjonowaniu tej koncepcji hotelu.

 

Nowy hotel angelo jest położony na wschód od centrum Monachium. To centralne położenie gwarantuje dzięki bezpośredniemu połączeniu kolejką miejską ze stacją przed samym hotelem szybki i wygodny dojazd do centrum miasta lub na teren targów. Dojazd autobusem lotniskowym do międzynarodowego portu lotniczego w Monachium zajmuje tylko 25 minut. Dzięki dobrym połączeniom hotel jest więc atrakcyjny zarówno dla turystów jak i dla osób podróżujących służbowo.

 

Ten nowoczesny hotel o niepowtarzalnym wystroju wnętrz posiada 146 pokoi i cztery sale konferencyjne o łącznej powierzchni 250 m2. Poza tym znajduje się w nim restauracja, bar oraz parking.

 

UBM, Vienna International i Warimpex współpracują przy licznych wspólnych projektach

Designerski hotel angelo w Monachium, powstały w rok dzięki przebudowie wcześniejszego biurowca, jest kolejnym zapowiadającym sukces projektem tych trzech firm. UBM i Warimpex pełnią w nim rolę podmiotów odpowiedzialnych za rozwój wzgl. eksploatację hotelu, natomiast jego zarządzaniem operacyjnym zajmuje się od tej chwili Vienna International Hotelmanagement AG.

 

„Cieszymy się z otwarcia w Niemczech hotelu naszej święcącej sukcesy marki angelo. Koncepcja, która sprawdziła się już w Pradze, wyróżnia się przede wszystkim niepowtarzalnym designem hotelu. Monachium rozwija się niezwykle dynamicznie, stanowi więc idealne miejsce dla naszego pierwszego w Niemczech hotelu angelo, a także dla napawającego nas zadowoleniem rozszerzenia naszego portfolio“, wyjaśnia CEO Warimpexu - Franz Jurkowitsch.

 

„Zaraz po wprowadzeniu angelo na rynek, zamierzamy wykorzystać to miejsce do rozbudowy naszego portfela“, mówi Prezes Zarządu UBM Karl Bier o planach na przyszłość. „Aby wypełnić segment czterogwiazdkowy, chcemy w roku 2009 zbudować kolejny hotel marki andel’s, obejmujący także apartamentowiec.“

 

Rudolf Tucek, CEO Vienna International Hotelmanagement AG, tak wypowiada się na temat otwarcia hotelu w Niemczech: „W ostatnich latach hotele designerskie znacznie zyskały na atrakcyjności w skali międzynarodowej, co wywarło wpływ również na portfolio hoteli VI. Cieszymy się więc, że dzięki angelo możemy naszym gościom w stolicy Bawarii Monachium zaoferować nowy, atrakcyjny hotel z wysokiej klasy obsługą.”

 

Kolejne hotele marki angelo

W Bukareszcie, w Rumunii, modernizowany jest obecnie Angelo Airporthotel, który zostanie przystosowany do designerskiej koncepcji i rozbudowany o 70 pokoi, powstałych z wcześniejszej powierzchni konferencyjnej. Adaptacja zakończy się w połowie roku 2008. W październiku 2008 planowane jest otwarcie 144-pokojowego hotelu angelo w miejscowości Plzeň w Czechach. Kolejny hotel angelo w Katowicach, w Polsce, znajduje się w tej chwili w budowie i ma zostać oddany do użytku pod koniec 2009 roku.

 

Druga designerska marka Warimpexu – andel’s – odnosząca już sukcesy w Pradze i Krakowie, także będzie rozbudowywana. Hotel andel’s w Łodzi, w Polsce oraz największy z dotychczas projektowanych hoteli tej marki – andel’s w Berlinie na ponad 557 pokoi – znajdują się już w fazie budowy.

 

Planuje się już obiekty marek własnych andel’s i angelo w kolejnych, drugich co do wielkości aglomeracjach Europy Środkowej i Wschodniej. Hotele te mają stać się wiodącymi markami w tym regionie.


Komentarze

  • Spółka Polskie Wydawnictwa Specjalistyczne ProMedia Sp. z o.o., nie ponosi odpowiedzialności za treść opinii zamieszczanych przez użytkowników portalu.
  • Spółka zastrzega sobie prawo do usuwania komentarzy naruszających prawo.

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *