2008 rok – rokiem obchodów 10 – lecia programu marketingowego PPH&R i nowych projektów

Program marketingowy Polish Prestige Hotels& Resorts zrzeszający najlepsze hotele w Polsce działa już od 10-ciu lat. Hotele należące do PPH&R postawiły na stały rozwój, starając się zaspokoić potrzeby coraz bardziej wymagających Gości. Dla grupy hoteli PPH&R rok 2007 był rokiem poważnych inwestycji w rozwój nowoczesnych kanałów komunikacji z klientami. Wspólna strona internetowa www.pphotels.pl, rozszerzona została w lutym o system rezerwacji on-line hoteli PPH&R, a w marcu wprowadzony został program lojalnościowy dla gości indywidualnych „Prestige Club”, gwarantujący specjalne zniżki i gratisowe noclegi w hotelach grupy. Wszystkie te udogodnienia sprawiły, iż liczba gości w hotelach PPH&R stale wzrasta. Grupa również stale powiększa liczbę obiektów, zwracając szczególną uwagę przy przyjmowaniu nowych hoteli na wysoki, ponadstandardowy poziom świadczonych usług oraz atrakcyjność oferty. Ostatnio dołączyły do grupy hotele: Zamek Ryn, Dwór Chotynia i Ossa.

Rok 2008 jest rokiem wielu ciekawych projektów przygotowywanych i prowadzonych przez Fundację PPH przy współpracy z hotelami PPH&R.

W bieżącym roku, w 10-lecie istnienia programu, Fundacja PPH wraz z hotelami Polish Prestige Hotels & Resorts współorganizuje lub sponsoruje wiele imprez, które doskonale wpisują się w ideę kultywowania polskich tradycji hotelarskich, gastronomicznych i kulturalnych. Niektóre już się odbyły, inne są jeszcze przed nami.

Najważniejsze z nich, umieszczone w kalendarzu imprez na rok 2008 to:

7 - 9 marca – Ryn - Hotel Zamek Ryn - L'art la cuisine Martell - Konkurs Kulinarny Młodych Talentów

20 marca - Leszno - Hotel Akwawit - Wielkanoc na ludowo w Akwawicie

28 marca - Bochnia - Hotel Millenium – Festiwal Kuchni małopolskie, staropolskiej i myśliwskiej

25 - 27 kwietnia – Mikołajki – Hotel Amax - Regaty żeglarskie hotelarzy- obyczaje kulinarne związane z żeglarstwem i rybactwem na polskich jeziorach.

28 – 30 kwietnia – Spała - Hotel Mościcki - Międzynarodowa Konferencja Naukowa "Gastronomia jako regionalny produkt turystyczny"

22 czerwca - Białystok - Hotel Branicki - Jarmark na Jana

14 - 17 sierpnia - Poznań - Hotele Vivaldi, Green, HP Park - Festiwal Dni Dobrego Smaku

Listopad - Konkurs Kulinarny PPH&R o tytuł Profesjonalisty Roku 2008

Grudzień – Warszawa – Hotel Jan III Sobieski - Pokaz stołów wigilijnych, prezentacja dań regionalnych.

Niebawem dalsze informacje na temat nowych projektów PPH&R.

Przygotowała: Mirosława Klepacka


Komentarze

  • Spółka Polskie Wydawnictwa Specjalistyczne ProMedia Sp. z o.o., nie ponosi odpowiedzialności za treść opinii zamieszczanych przez użytkowników portalu.
  • Spółka zastrzega sobie prawo do usuwania komentarzy naruszających prawo.

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *