Polmos Lublin otwiera Akademię Barmańską WZG

Polmos Lublin, producent i dystrybutor jednych z najbardziej znanych marek alkoholowych w Polsce, takich jak: Żołądkowa Gorzka, Czysta de Luxe Żołądkowa Gorzka, Stock84, otwiera Akademię Barmańską WZG. Akademia jest połączeniem kilkuetapowego konkursu oraz programów: szkoleniowego i lojalnościowego.

 

Tegoroczny konkursu Akademii Barmańskiej WZG ma charakter otwarty, i realizowany jest w trzech rozgrywkach eliminacyjnych, które wyłonią najlepszych barmanów. W programie szkoleniowym - towarzyszącym konkursowi - największy nacisk położony jest na doskonalenie serwowania koktajli z wykorzystaniem produktów z portfolio Polmosu Lublin. W 2008 roku, barmani wykonywać będą koktajle z listy obowiązkowej, na której pojawiło się zupełne novum - koktajle Fraise de Luxe i Apatie Toffie oraz long drink Cherry Berry. W ramach programu szkoleniowego Akademii Barmańskiej dla finalistów ufundowane zostaną trzydniowe warsztaty working flair, połączone ze zwiedzaniem zakładów produkcyjnych Polmos w Lublinie. Zgłoszeni do konkursu barmani będą oceniani również w programie lojalnościowy przez „tajemniczego gościa” w kilku kategoriach: za sprzedaż sugerowaną, obecność produktów portfolio z Polmosu Lublin na barze oraz za koktajl. Na tym etapie bardzo istotną rzeczą jest znajomość receptur koktajli z listy obowiązkowej oraz przygotowanie według zasad podanych na szkoleniowym materiale filmowym.

 

Do pierwszego etapu konkursu przystąpi 80 dwuosobowych zespołów z całej Polski, wyselekcjonowanych przez przedstawicieli handlowych Polmosu Lublin na podstawie wypełnionych formularzy osobowych na stronie www.zoladkowagorzka.com. Do półfinałów awansują po cztery najlepsze zespoły barmańskie z ośmiu regionów. Półfinały są podzielone na dwie rozgrywki, północną i południową, w których udział weźmie po szesnaście zespołów barmańskich. Finałowa rozgrywka Akademii Barmańskiej WZG będzie toczyć się między dwunastoma najlepszymi zespołami, po sześć z każdego półfinału. Zadaniem barmanów będzie przygotowanie koktajli z listy obowiązkowej w stylach speed i working flair.

 

Tegoroczna, premierowa edycja Akademii Barmańskiej WZG to wysoka pula nagród w profesjonalnym konkursie barmańskim. Barmani walczą bowiem 11 000 PLN.

 

                                

Więcej informacji udziela:

m.dziuba@mediaforum.pl

tel. 22/ 842 16 20

tel. 606 938 438Komentarze

  • Spółka Polskie Wydawnictwa Specjalistyczne ProMedia Sp. z o.o., nie ponosi odpowiedzialności za treść opinii zamieszczanych przez użytkowników portalu.
  • Spółka zastrzega sobie prawo do usuwania komentarzy naruszających prawo.

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *