Off White . Nowy, czysto-biały apart-hotel na krakowskim Kazimierzu.

Magia krakowskiego Kazimierza wraz z jego historią przyciąga nie tylko krakusów, ale przede wszystkim turystów i ludzi bussinesu. I to właśnie dla nich powstało niecodzienne miejsce jakim jest Off White Bussines & Leisure  Apartments. Wyjątkowość tego miejsca  polega na połączeniu  walorów historycznych i specyfiki otoczenia zewnętrznego z  dopracowanymi detalami  wnętrza.


Off White jest pierwszym obiektem hotelowym w Krakowie, gdzie połączona została funkcjonalność i wygoda hotelu,  z intymnością i niezależnością apartamentu. Bardzo wymagający Klienci, którzy w otoczeniu szukają nie tylko wygody i funkcjonalności, ale również symfonii detali połączonych z najwyższą klasą i urokiem otoczenia  znajdą tutaj swoje miejsce.


Wnętrza w swej kompozycji i aranżacji  dostosowane zostały do pobytów zarówno tych krótkich, hotelowych, ale również tych długich o charakterze rezydencjalnym. Klienci  mają do wyboru typowy hotelowy room service, lub dostosowanie wnętrza do swoich potrzeb. I tutaj ciekawostka . Tych wnętrz nie trzeba dopasowywać. One już są dopasowane. W wyposażeniu kuchni i całego apartamentu nie brakuje nic&&.. Absolutnie nic.


Do dyspozycji Gości oddanych zostało  9 w pełni urządzonych  apartamentów o powierzchni od 50 do 150 m2. Nie sposób nie wspomnieć o diamencie jakim jest dwupoziomowy pent-house z tarasami, z których można podziwiać panoramę wzgórza wawelskiego , a wieczorami wczuć się w klimat panujący w samym sercu Kazimierza.


Niebawem całość dopełni otwarcie restauracji zlokalizowanej na parterze będącej połączeniem włoskiej kuchni z elementami wystroju rodem ze środkowej europy.


 

Off White jest w całości przedsięwzięciem zarówno pod kątem konceptu, realizacji oraz bieżącego zarządzania własnością GD&K Group.  Projekt architektoniczny i  nadzór ‑pod klucz zawdzięczamy kooperacji GD&K Consulting (projekt i nadzór) wraz z Ovotz Design Lab. (Wojtek Stanczykiewicz), którzy byli odpowiedzialni z projekt i aranżację wnętrz.


Unikalny koncept tego miejsca narodził się w głowach właścicieli GD&K Group i jest efektem ich obserwacji i przemyśleń jakie pojawiły się podczas wielu podróży po świecie.


W Krakowie brakowało miejsca , w którym najbardziej wymagający Klient może zatrzymać się w trakcie swojej podróży w miejscu bardzo eleganckim. Off White daje właśnie poczucie swobody, a zarazem również intymności.

 

Architektura budynku zachowuje konserwatywne podejście do planowania i budowania nowoczesnych obiektów w centrach historycznych miast. Off White doskonale wkomponował się w charakter ulicy Kupa na Kazimierzu swoją prostotą, surowością detali  i oszczędnością formy. Fasada budynku sprawia wrażenie, iż wszystkie elementy są  dokładnie dobrane, zaplanowane i zrealizowane. Zarówno  okna , brama wejściowa, czy chociaż sam tynk fasadowy tworzą  jedną spójną całość.

 

Analogiczne wrażenie sprawiają wnętrza. Tutaj zadbano o najmniejsze szczegóły, nie tylko funkcjonale, ale i aranżacyjne. Poszczególne apartamenty są po prostu skrojone na miarę bardzo wymagających Klientów. Takich, którzy znają najlepsze miejsca nie tylko w Europie, ale i na świecie.

I dlatego w Off White mogą poczuć się jak u siebie&..Komentarze

  • Spółka Polskie Wydawnictwa Specjalistyczne ProMedia Sp. z o.o., nie ponosi odpowiedzialności za treść opinii zamieszczanych przez użytkowników portalu.
  • Spółka zastrzega sobie prawo do usuwania komentarzy naruszających prawo.

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *