Kompleks wypoczynkowo-rekreacyjny Galeria Glorietta w Iwoniczu-Zdroju zakończył wdrożenie oprogramowania LSI Software

Kompleks wypoczynkowo-rekreacyjny Galeria Glorietta w Iwoniczu-Zdroju zakończył wdrożenie oprogramowania do zarządzania POSitive Hospitality, wchodzącego w skład produkowanego przez LSI Software systemu klasy ERP.

 

Kompleks Galeria Glorietta (www.glorietta.pl) jest jedną z najnowszych inwestycji w Iwoniczu-Zdroju, popularnym podkarpackim uzdrowisku, i jedyną o takim charakterze. W skład Galerii Glorietta wchodzi trzygwiazdkowy hotel oferujący 40 miejsc noclegowych w 20 pokojach jedno i dwuosobowych. Ponadto w obiekcie znajdują się restauracja, sala konferencyjno - bankietowa, klub nocny, kręgielnia i centrum odnowy biologicznej.

 

„Dużo wysiłku włożyliśmy w staranne wykończenie naszego obiektu. Zależało nam, aby Galeria Glorietta miała nowoczesny i komfortowy charakter. Z tego powodu poszukiwaliśmy kompleksowego systemu, który byłby w stanie obsłużyć cały obiekt i pomógł nam w utrzymywaniu najwyższej jakości obsługi” – mówi Dyrektor Galerii Glorietta p. Maciej Czyż.

 

Proces wybór najlepszego rozwiania nie przebiegał bez trudności „Zapoznaliśmy się z wieloma systemami i wybór nie był prosty” – stwierdza  Dyrektor Maciej Czyż. O wyborze oprogramowywania LSI Software zdecydowała „kompleksowa, profesjonalna i uwzględniająca nasze potrzeby oferta oraz wiedza i doświadczanie firmy z podobnych wdrożeń” – wyjaśnia Dyrektor Maciej Czyż i podsumowuje „jesteśmy zadowoleni z wyboru firmy LSI Software”.

 

Wdrożenie w Galerii Glorietta miało charakter kompleksowy, obejmowało uruchomienie oprogramowania POSitive Hospitality do obsługi działalność operacyjnej i zarządzania wszystkimi obiektami znajdującymi się na terenie Galerii. System został zintegrowany z innymi programami Bastion ERP – finansowo księgowym Financials, oraz kadrowo-płacowym Personnel.

 

POSitive Hospitality to najnowszej generacji oprogramowanie zarządzające obiektami hotelowymi, gastronomicznymi, SPA i sportowo-rekreacyjnymi. Ogromne możliwości analityczne systemu, liczne raporty, statystyki, zestawienia i wykresy, pomagają w szybszym podejmowaniu trafnych decyzji. LSI Software stale rozwija system i wzbogaca go nowe funkcje..


Komentarze

  • Spółka Polskie Wydawnictwa Specjalistyczne ProMedia Sp. z o.o., nie ponosi odpowiedzialności za treść opinii zamieszczanych przez użytkowników portalu.
  • Spółka zastrzega sobie prawo do usuwania komentarzy naruszających prawo.

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *