Nowy, udoskonalony system rezerwacji hoteli

Sindbad-hotele, dostawca jednego z największych na świecie systemów rezerwacji hoteli online uruchamia w sierpniu 2008 dla swoich agentów nowy, ulepszony system rezerwacyjny.

 

Nowy system jest odpowiedzią na rosnące wymagania naszych klientów, które mobilizują do ulepszania swoich produktów – wyjaśnia Roman Mandyna, właściciel Sindbad-hotele. - Wprowadzone  udoskonalenia oparte są na wieloletnim doświadczeniu we współpracy z naszymi klientami oraz na najnowocześniejszych rozwiązaniach informatycznych. Nowy system oznacza dla korzystających z niego biur podróży i agencji turystycznych jeszcze niższe ceny, wynikające z bezpośrednich umów z hotelami. Nowy system zapewnia dostęp do ponad 585 000 pokoi hoteli grupy InterContinental Hotels Group, większą wygodę użytkowania, więcej możliwości, większą skuteczność oraz przyspieszenie procedury dokonywania rezerwacji, jak i wydawania voucherów. Poza ofertą standardową – dodaje Roman Mandyna – nowy system rezerwacyjny umożliwia również rezerwacje pokoi deluxe oraz apartamentów.

 

Dużym atutem nowego systemu będzie rozbudowana geolokalizacja hoteli w oparciu o system Google Maps. Umożliwi to precyzyjne określenie położenia hotelu pod kątem planowanego dojazdu oraz korzystania z atrakcji turystycznych miasta. Możliwe będzie określenie odległości między danymi punktami miasta a oferowanymi hotelami, a także wyznaczania najbardziej optymalnych tras zwiedzania. Dysponując takim narzędziem łatwiej będzie podjąć decyzję, który hotel należy wybrać, aby zapewnić klientowi komfort i wygodę.


Nowością będą wielojęzyczne opisy dla wszystkich hoteli dostępnych w systemie oraz uaktualniona baza zdjęć. Przed dokonaniem rezerwacji będzie można zapoznać się z różnymi zdjęciami hotelu oraz z jego opisem w wielu językach, w tym także w polskim.


Nowy system rezerwacyjny zostanie uruchomiony z początkiem sierpnia 2008. Dostęp do starego systemu B2B możliwy będzie jeszcze przez pół roku.


W najbliższym czasie odbędą się bezpłatne szkolenia z obsługi nowego systemu zaplanowane w największych miastach Polski. Przeznaczone będą dla obecnych agentów oraz przedstawicieli biur podróży i agencji turystycznych, które są zainteresowane współpracą z Sindbad-hotele. Harmonogram szkoleń dostępny będzie pod adresem:


http://www.sindbad-hotele.pl/index.php?action=news&id=29


Komentarze

  • Spółka Polskie Wydawnictwa Specjalistyczne ProMedia Sp. z o.o., nie ponosi odpowiedzialności za treść opinii zamieszczanych przez użytkowników portalu.
  • Spółka zastrzega sobie prawo do usuwania komentarzy naruszających prawo.

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *