System Amadeus PMS umożliwia hotelom zarządzanie rezerwacjami Expedia

System PMS (Property Management System) firmy Amadeus łączy się z ExpediaQuickConnect, co pozwoli hotelom: umieścić ofertę w systemie Expedia bezpośrednio z poziomu PMS zaoszczędzić czas: rezerwacje Expedia są automatycznie przesyłane do PMS


Madryt, 9 lipca 2008 r. – Firma Amadeus, światowy lider w dziedzinie rozwiązań dla branży podróży i turystyki, poinformowała o uruchomieniu bezpośredniego połączenia między systemem Amadeus PMS i Expedia. Inicjatywa jest efektem zaangażowania firmy Amadeus w tworzenie nowych kanałów sprzedaży dla branży hotelarskiej. Strony Expedia odwiedza co miesiąc niemal 32,5 miliona potencjalnych klientów, zaś w roku 2007 sprzedaż produktów i usług związanych z podróżami za pośrednictwem Expedia przekroczyła 17 miliardów USD. Rozwiązanie umożliwia hotelom sprzedaż miejsc w pokojach przez Expedia bezpośrednio z systemu Amadeus PMS.

 

System PMS firmy Amadeus za pośrednictwem Expedia umożliwia obecnie hotelom centralne zarządzanie cennikiem i dostępnością oferowanych pokoi. Pozwala to w łatwy sposób dopasować ofertę do aktualnego zapotrzebowania i umożliwia stosowanie dynamicznych taryfikatorów, zapewniając optymalizację stawek i wykorzystania dostępnych miejsc. System Amadeus PMS jest wykorzystywany obecnie przez 6700 hoteli w 75 krajach.


Richard Kürzl, dyrektor działu PMS w Amadeus Hospitality Business Group mówi – „Obserwujemy konwergencję systemów zarządzania hotelami z systemami dystrybucji i rosnącą popularność kanałów dystrybucyjnych. W tej sytuacji możliwość zarządzania dystrybucją z poziomu PMS staje się dla niezależnych hoteli i małych sieci bardzo atrakcyjna. Nasze rozwiązanie jest odpowiedzią na te potrzeby i daje takim klientom dostęp do największych kanałów dystrybucyjnych.”


Komentarze

  • Spółka Polskie Wydawnictwa Specjalistyczne ProMedia Sp. z o.o., nie ponosi odpowiedzialności za treść opinii zamieszczanych przez użytkowników portalu.
  • Spółka zastrzega sobie prawo do usuwania komentarzy naruszających prawo.

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *