Zołądkowa na salonach

Bursztynowa karnacja, trzy oblicza (z miodem, z miętą, tradycyjna), …towarzyska. Mowa o Żołądkowej Gorzkiej, która podbija bankiety i salony. Gale, rozdania nagród, pokazy mody, festiwale, premiery filmowe... Okazji do bywania i pokazywania się nie brakuje. Jakby tego było mało, podbija serca degustatorów alkoholi na prestiżowych światowych konkursach. Bez wstydu podnosi rękawicę i w jednym rzędzie staje do rywalizacji z topowymi alkoholami.


Podwójne złoto zdobyła Żołądkowa Gorzka w konkursie The Central Europe Wine & Spirits Challenge 2008 Edition, który gościł w Polsce na targach IFE Poland. Robert Joseph, światowej sławy znawca win i alkoholi, przyznał jej złoty medal w kategorii napojów spirytusowych, a w kategorii Best Sprit niekwestionowanie zwyciężyła WŻG w wersji Special Edition. Z konkursu Drinks International w Londynie Żołądkowa przywiozła zaszczytne wyróżnienie, które otrzymała w kategorii Best Flavoured Vodka. Także w rodzimym kraju jej popularność nie słabnie, czego dowodem jest statuetka „Perła Rynku FMCG 2008”, którą Wódce Żołądkowej Gorzkiej z Miętą przyznał branżowy miesięcznik „Wiadomości Handlowe”.


To między innymi dlatego Żołądkowa jest najchętniej widzianym partnerem alkoholowym na wielu imprezach zamkniętych. Dobry humor i doskonała zabawa towarzyszyły gościom podczas Festiwalu Dobrego Humoru w Gdańsku (26-28.06). Na „Prywatce u Tadka na benefisie Detko Band” goście festiwalowi zgodnie twierdzili, że serwowane na żołądkowej gorzkiej drinki sprzyjały doskonałemu humorowi. Tegoroczny Festiwal Gwiazd w Gdańsku (3-06.07) przyciągnął najwybitniejszych polskich artystów świata sztuki i… żołądkową gorzką. Jak przystało wysokiej rangi festiwalowi, sygnowanemu znanymi nazwiskami, gwiazdy celebrowały wydarzenie na zamkniętych bankietach w hotelu Heweliusz, gdzie do vip baru na drinka zaprosiła je marka żołądkowa.


Popularnego trunku nie mogło zabraknąć na prestiżowej gali miesięcznika Gentleman (19.06)  – Gali 100 Najbardziej Wpływowych Gentlemanów Roku. Wpływowym osobistościom najbardziej  smakowały koktajlowe nowości, serwowane na bazie bursztynowego trunku.Żołądkowa Gorzka przyjęła zaproszenie między innymi na  premierę filmu Nadzieja w Nowym Kinie Praha, na specjalny pokaz sztuki Cavewoman w Teatrze Bajka, pokaz mody Natalii Jaroszewskiej, uroczystą urodzinową premiera filmu "Niezawodny system", w którym główną rolę zagrała jubilatka Alina Janowska, czy Galę Internetowy Samochód Roku.

 Komentarze

  • Spółka Polskie Wydawnictwa Specjalistyczne ProMedia Sp. z o.o., nie ponosi odpowiedzialności za treść opinii zamieszczanych przez użytkowników portalu.
  • Spółka zastrzega sobie prawo do usuwania komentarzy naruszających prawo.

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *