Jak zaczarować wnętrza czyli wielkoformatowa fotografia w pomieszczeniach użytkowych.

Piękne dekoracje tworzą nastrój miejsc w których przebywamy. Mają wpływ na dobre samopoczucie, odprężenie a przede wszystkim miłe wspomnienia. Wyjątkowe wnętrza takich miejsc jak restauracje, hotele czy pensjonaty sprawiają, że klienci chętniej do nich wracają.

 

Dzisiejsi goście restauracji czy hoteli mają coraz większe wymagania, co do standardu oraz aranżacji miejsc w których przebywają. Chcieliby być zaczarowani, znaleźć się w bajce czy miejscu za którym tęsknią, odnaleźć namiastkę miłych wspomnień. Szukają w nich inspiracji, ukojenia, odprężenia, a także „dobrego czasu”. Warto więc może zrobić małe podsumowanie,  dokładnie przyjrzeć się wnętrzom, jakie oferujemy naszym Klientom, wprowadzić odrobinę zmian i świeżości. A może zaplanować sezonowość w aranżacji i dekoracji? Być może to będzie klucz do naszego sukcesu, przyciągnie nowych i obecnych Klientów.

 

Warszawska firma Fotoarte – Wielki Format w swojej ofercie proponuje ciekawe i nowe zastosowania dla fotografii wielkoformatowej. – „Jako jedna z nielicznych firm w Polsce posiadamy nowoczesny park maszynowy umożliwiający naświetlanie i drukowanie zdjęcia na papierze fotograficznym o wymiarach nawet do 127 cm x 304,8 cm. Wielkoformatowa fotografia dzięki swej niezwykłej jakości i nasyceniu barw znajduje wiele ciekawych rozwiązań zarówno w życiu codziennym, jak i biznesie. Idealnie nadaje się do dekoracji oraz aranżacji powierzchni mieszkalnych czy użytkowych” – mówi Dariusz Moryc, Manager firmy Fotoarte.

 

Aby wywołane w wielkim formacie fotografie mogły ozdobić ściany hoteli, pensjonatów, restauracji czy kawiarni należy je zalaminować, nakleić na specjalną sztywną piankę, a także oprawić w pasującą do stylu wnętrza ramkę. I mamy już gotową, jedyną w swoim rodzaju grafikę pasującą do wystroju i klimatu wnętrza, pory roku czy świąt.

 

Zaczarujmy wnętrza z myślą o naszych gościach i Klientach. Dbajmy o to, aby czuli się dobrze w naszych wnętrzach, polecali je przyjaciołom i często do nich wracali.

 

-------------------

Warszawska firma Fotoarte, znana i ceniona w branży fotograficznej, zgodnie z oczekiwaniami rynku rozszerzyła świadczone usługi o fotografię wielkoformatową, a także solwentowe wydruki wielkoformatowe. Nowe usługi w firmie Fotoarte – Wielki Format, to: zdjęcia wielkoformatowe, wydruki fotograficzne, foliowanie i naklejanie na piankę zdjęć wielkoformatowych oraz wydruki solwentowe. Jako jedna z nielicznych firm w Polsce, posiada nowoczesny park maszynowy umożliwiający naświetlanie i drukowanie zdjęcia na papierze fotograficznym o wymiarach nawet do 127 cm x 304,8 cm, a to wszystko dzięki cyfrowej naświetlarce fotograficznej Océ Light Jet 430, a także ploterowi Epson Stylus Pro 9600.

 

Więcej informacji na: http://www.fotoarte.waw.pl/wielkiformat.php

powiekszenia@fotoarte.waw.pl

 

Kontakt w sprawach PR:

Agnieszka Sadzikowska, a.sadzikowska@asmediadesign.pl ; 0508 008 577


Komentarze

  • Spółka Polskie Wydawnictwa Specjalistyczne ProMedia Sp. z o.o., nie ponosi odpowiedzialności za treść opinii zamieszczanych przez użytkowników portalu.
  • Spółka zastrzega sobie prawo do usuwania komentarzy naruszających prawo.

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *