LSI Software rozpoczyna działalność w Chinach

LSI Software, producent oprogramowania klasy ERP, w tym największy w Polsce producent oprogramowania dla gastronomii i hotelarstwa, powołał nową spółkę LSI Technologies (Beijing) Co. Ltd. – odział LSI Software w Chinach.

 

Głównym zadaniem chińskiego oddziału LSI Software, będzie promocja i sprzedaż rozwiązań firmy na tym rynku. W Pekinie działa już biuro firmy. Gotowa jest także witryna internetowa w języku chińskim http://www.lsisoftware.cn.

 

Dzięki utworzeniu oddziału LSI Software będzie uczestniczyła w dynamicznym rozwoju chińskiego rynku usług gastronomicznych i hotelarskich.  Według danych chińskiego urzędu statystycznego - http://www.stats.gov.cn, w 2007 roku rynek usług gastronomicznych i hotelarskich zwiększył się o 19,4%. Według firmy badawczej Research and Markets - http://www.researchandmarkets.com, dynamika powstawania hoteli trzy-, cztero- i pięciogwiazdkowych wynosiła w ostatnich latach odpowiednio  24%, 52% i 42%.

 

LSI Software dużą wagę przywiązuje do rozwoju eksportu. W marcu i lutym br. firma uczestniczyła w międzynarodowych imprezach wystawienniczych w Niemczech – Euroshop 2008 i CeBIT 2008. Z systemów grupy LSI Software korzystają firmy w Czechach i na Węgrzech oraz na Bliskim Wschodzie.


Komentarze

  • Spółka Polskie Wydawnictwa Specjalistyczne ProMedia Sp. z o.o., nie ponosi odpowiedzialności za treść opinii zamieszczanych przez użytkowników portalu.
  • Spółka zastrzega sobie prawo do usuwania komentarzy naruszających prawo.

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *