Komfortowy wypoczynek dla rodzin z dziećmi

Hotele marki Novotel mają specjalną ofertę dla rodzin z dziećmi. Rodziny mogą spędzić pobyt w tych hotelach w komfortowych warunkach za ekonomiczną cenę. Dodatkowo od sierpnia br. w hotelach przygotowano nowoczesne i przytulne kąciki zabaw dla dzieci.


Hotele Novotel na całym świecie już od lat traktują rodziny jako swoich priorytetowych gości. Teraz oferta jest jeszcze doskonalsza. Program „Family & Novotel” jest przygotowany z myślą o rodzinie, dopasowany specjalnie do ich potrzeb. Dzieci w hotelu otoczone są specjalną opieką, mają wspaniałe warunki do zabawy i wypoczynku.


Już od wejścia do pokoju hotelowego rodziny czują się gośćmi specjalnymi. Na dzieci czeka prezent – dla maluchów - pluszowa zabawka, a dla starszych – karta muzyczna Sony BMG.


Pokoje również urządzono w taki sposób, aby jak najbardziej odpowiadały potrzebom rodziny. Są przestronne i funkcjonalne. Zapewniają komfortowy pobyt dla rodziców
i dwojga dzieci. Co ważne, dwójka dzieci poniżej 16 roku życia może nocować w pokoju rodziców bezpłatnie. Hotel oferuje również bezpłatnie śniadania dla najmłodszych gości. A w niedzielę dobra hotelowa trwa dłużej, aż do 17.00, aby rodziny mogły się jak najdłużejcieszyć czasem spędzonym wspólnie.


Dzieci mogą skorzystać z nowoczesnego, bezpiecznego miejsca zabaw usytuowanego w lobby hotelowym, które jest wyposażone w specjalne funkcjonalne mebelki i zabawki edukacyjne. Maluchy mogą budować z kolorowych klocków niezliczone konstrukcje, rozwijając swoją wyobraźnię, twórczość i umiejętność logicznego myślenia.


Nastolatki natomiast mogą spędzić czas w hotelowym kąciku internetowym zagrać na konsolach w gry komputerowe lub pobrać piosenki z Internetu za pomocą karty muzycznej. Mają też możliwość zaplanowania interesującej wycieczki po mieścieczerpiąc informacje ze strony www.novotel.com – sekcja Family&Novotel, gdzie znajdują się przydatne informacje dotyczące atrakcji turystycznych – gdzie zjeść, co zobaczyć, jak spędzić czas z dzieckiem.


Przed wyjściem na wycieczkę rodzina może zjeść posiłek w hotelowej restauracji. Potrawy dla dzieci w hotelach Novotel są przygotowane zgodnie z zasadami zdrowego żywienia, ze specjalnie dobranych, świeżych produktów, lubianych przez dzieci. Opracowano specjalną kartę menu dla dzieci, gdzie maskotka Gustino obrazowo przedstawia potrawy, tak aby ułatwić maluchom wybór.

Korzystając ze wszystkich opisanych powyżej usług i udogodnień rodzina w hotelach Novotel w Polsce i na całym świecie może spędzić naprawdę komfortowy pobyt.Więcej informacji :

Joanna Świerkosz

Novotel Brand Manager

ORBIS S.A.

Ul. Bracka 16, 00-028 Warszawa

Tel. : +48 (22) 829 35 49

Kom. +48 (0) 516 058 991

Email : swierkosz.j@orbis.pl

Joanna Rodzewicz

PR Manager

BC MFD media communications

Al. 3 Maja 2 lok. 155; 00-391 Warszawa

Tel. (48 22) 622 89 45,

Email : joanna.r@bcmfd.pl


Komentarze

  • Spółka Polskie Wydawnictwa Specjalistyczne ProMedia Sp. z o.o., nie ponosi odpowiedzialności za treść opinii zamieszczanych przez użytkowników portalu.
  • Spółka zastrzega sobie prawo do usuwania komentarzy naruszających prawo.

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *