Kolorowe rytmy światła – oprawa TANGO serii SKOFF LED MUSIC LINE

Jasne ścieżki twoich wnętrz...


Absolutna nowość na rynku, oprawa LED TANGO marki SKOFF, wyznacza nowe trendy w branży oświetleniowej i wnętrzarskiej. Szeroki zakres zastosowań, oryginalny design oraz funkcjonalność sprawiają, że LED-owe oprawy serii MUSIC LINE tanecznym krokiem coraz częściej wchodzą do naszych domów i miejsc publicznych.


Tak niewielka i elegancka oprawa, daje nieskończoną liczbę możliwości oświetlania i podświetlania wszystkich typów wnętrz. Oprawa SKOFF LED Tango jest czymś więcej niż tylko źródłem światła, jest krokiem naprzód w wielu różnych dziedzinach – szczególnie w nowatorskim designerstwie. Dlaczego?


W oprawie TANGO, jak i w całej gamie produktów MUSIC LINE marki SKOFF, wykorzystano nowoczesny system podświetlania diodami LED. Technologia LED charakteryzuje się wysoką emisją światła przy bardzo niskim poborze prądu. Dzięki temu oświetlenie TANGO jest nieporównywalnie tańsze w eksploatacji niż tradycyjne lampy. Ponadto oprawy TANGO zostały wykonane ze stali szlachetnej lub aluminium. Dzięki temu, prócz efektownego wyglądu, zyskały szereg praktycznych właściwości takich jak wysoka jakość elementów i trwałość. Dodatkowym atutem jest żywotność diod LED - minimum 50 tys. godzin ciągłego świecenia! TANGO, ze względu na minimalne wydzielanie ciepła cechuje bezpieczeństwo użytkowania, co jest istotne przy montażu na powierzchniach łatwopalnych (drewno, płyta meblowa, płyta gipsowa), a także tam gdzie panuje wilgotność.


Oprawy doskonale sprawdzą się w miejscach takich jak: schody, meble, korytarze, przedpokoje, kuchnie, łazienki, pokoje dziecięce, wnętrza dyskotek, pubów, hoteli, budynki użyteczności publicznej – biurowce, szpitale, ciągi komunikacyjne.

Unikalne rozwiązanie konstrukcyjne zastosowane w oprawach LED SKOFF Music Line jest opatentowane przez producenta - SKOFF.

Oprawy TANGO dostępne są w dwóch wersjach materiałowych - stal szlachetna i aluminium. W zależności od celu zastosowania oraz upodobań użytkowników w ofercie firmy SKOFF znajdują się cztery kolory emisji światła: biały, czerwony, niebieski i zielony. Są także dostępne warianty designerskie: TANGO, mini TANGO, TANGO STICK (łatwe mocowanie do każdej powierzchni za pomocą kleju lub taśmy samoprzylepnej), TANGO mini STICK oraz Duo TANGO (oprawa podwójna) i Kinkiet Duo TANGO (oprawa podwójna z dystansem pozwalająca na odsunięcie od powierzchni).

 

Łatwy montaż, duży wybór rodzajów opraw oraz doskonały efekt świetlny w połączeniu z oryginalnym wzornictwem daje nieograniczony wachlarz zastosowań. Spółka SKOFF za serię wyrobów MUSIC LINE, w tym również za serię TANGO, otrzymała prestiżowe wyróżnienia – Złoty Medal Międzynarodowych Targów Poznańskich, wyróżnienie w Konkursie Wzornictwa Śląska Rzecz, oraz Medal Europejski. Jest to wyraźny dowód na to, że taniec z gwiazdami oświetlenia jest tańcem właśnie w rytmie SKOFF LED TANGO.

OPRAWA TANGO serii MUSIC LINE firmy SKOFF

Cena: od 50 złKomentarze

  • Spółka Polskie Wydawnictwa Specjalistyczne ProMedia Sp. z o.o., nie ponosi odpowiedzialności za treść opinii zamieszczanych przez użytkowników portalu.
  • Spółka zastrzega sobie prawo do usuwania komentarzy naruszających prawo.

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *