Pierwszy w Polsce – SPA CAR – samochód SPA

W dniu 13 września 2009 będzie miała miejsce premiera pierwszego w Polsce samochodu SPA – Volkswagena T5 Limousine Long – prawdopodobnie najbardziej luksusowego auta  w Polsce.


Jest to przygotowywany na miarę gwiazd samochód oparty na bazie klasycznego VW T5 przedłużonego o prawie 1,7 m, w którym luksusowa przestrzeń pasażerska to niemal 5 m .


To prawie  siedmiometrowe auto składane było w aż  4 krajach na indywidualne zamówienie z gwarancją producenta, że podobne auto nie ukaże się na rynku przez najbliższy rok. Oryginalność pomysłów dostarczonych przez gwiazdy i znane osobistości pozwala twierdzić, że to jedyny taki pojazd w Europie, a nawet na świecie.


W przestrzeni pasażerskiej dominują dwa ogromne fotele – łóżka, barek oraz kilkuosobowa kanapa – pokryte skórą i alcantarą. Fotele cechują się niespotykanym dotąd komfortem – posiadają możliwość programowania masaży, wibracji, regulacji temperatury i wielu możliwości rozkładania, aż do pozycji leżącej.


Przy fotelach znajdziemy dotykowy ekran sterowania całym sprzętem audio i video, łączności bezprzewodowej z komputerem, podłączenia zestawu głośnomówiącego telefonu komórkowego, łączy do wszelkiego rodzaju urządzeń jak na przykład konsola do gier. System CAR Audio zastosowany w samochodzie zapewnia najwyższą jakość odsłuchu, którą doceniają gwiazdy estrady.


Siedząc w luksusowych fotelach  na 32 calowym ekranie LCD możemy oglądać ulubione filmy DVD, obserwować, co dzieje się w kamerze za samochodem albo traktować go jako wyświetlacz komputera.


Przy fotelach w zasięgu naszych rąk znajduje się bar alkoholowy włącznie z lodówką i schładzaczami butelek oraz specjalnymi stojakami i podstawkami na kieliszki.


Luksus podróży także dla osób towarzyszących zapewnia wyłożona skórą kanapa pasażerska, w której również umieszczony jest sejf. Cały samochód jest bardzo dokładnie wygłuszony i wytłumiony, co ułatwia rozmowę i zapewnia prywatność rozmów. Część pasażerska jest wyposażona w wielostrefową klimatyzację.


Patrząc na samochód z zewnątrz  wzrok możemy zawiesić na ekskluzywnych aluminiowych felgach, bocznym oświetleniu przeznaczonym dla limuzyn, rozsuwanych drzwiach bocznych, dzięki którym możemy swobodnie wsiadać i wysiadać z samochodu.


Bezpieczeństwa pilnują kuloodporne szyby, a wspomagają rozświetlające przestrzeń reflektory ksenonowe i światła diodowe. Prywatność zabezpieczają przyciemniane szyby, zasłony oraz oddzielenie części pasażerskiej od przestrzeni szofera.


Kontakt z szoferem lub ochroną zapewnia nam interkom lub rozsuwana przegroda. W tylnej części bagażowej znajdziemy oprócz strefy bagażowej również wieszak na fraki produkcji Armaniego.


Jeszcze przed premierą limuzyna zabezpieczała przejazdy gwiazd na tegorocznym festiwalu w Sopocie. Jeździły już nią m. in: Patrycja Markowska i Lady Pank.


Gdy chcielibyśmy wypożyczyć tego rodzaju samochód chociażby do luksusowego transferu na lotnisko lub przejazd do hotelu SPA zapłacimy ok. 1000 EUR za dzień pracy, w który mamy wliczone: obsługę profesjonalnego szofera pełniącego również rolę ochroniarza, paliwo, parkingi, a także cały barek luksusowego alkoholu.


Szofer gwiazd – Adam Cieciura jest jednym z nielicznych tak doświadczonych w Polsce.

 

Prezentacja samochodu dla dziennikarzy i publiczności odbędzie się podczas I Targów SPA & Wellness (nie tylko dla biznesu) w Hali EXPO w Łodzi w dniu 13 września 2008 o godz. 12.00 na stoisku firmy COMFORTUM – oferującej pobyty w najbardziej luksusowych hotelach SPA & Wellness Polsce i Europie wraz  z transferami na stronie internetowej www.spahotele.pl .

Serdecznie zapraszamy na premierę.


Komentarze

  • Spółka Polskie Wydawnictwa Specjalistyczne ProMedia Sp. z o.o., nie ponosi odpowiedzialności za treść opinii zamieszczanych przez użytkowników portalu.
  • Spółka zastrzega sobie prawo do usuwania komentarzy naruszających prawo.

1 komentarz do “Pierwszy w Polsce – SPA CAR – samochód SPA

  1. Pytanie… A czy są w Polsce takie firmy, które na tyle dopieszczą pojazd, żeby nie było po nim widać negatywnej historii? Wiadomo – jak się sprawdzi historię pojazdu po VIN – https://www.historiaszkod.pl/ to i tak wszystko będzie widać, ale chodzi głównie o kwestia wizualne. To jak?

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *