Wyróżnieni Laurem Konsumenta


            Firma Greno otrzymała tytuł „Laur Konsumenta 2008 – Odkrycie Roku” za ręczniki Organic z ekologicznej bawełny organicznej. Wyróżnienie to jest szczególnie cenne. Oznacza, że  Organic, chociaż należy do najnowszych propozycji firmy Greno, został zauważony i podoba się klientom.

 

            Ręcznik Organic to pierwszy w Polsce ręcznik z ekologicznej bawełny organicznej, uprawianej bez sztucznych nawozów na tradycyjnych plantacjach. Specjalnie wydawane międzynarodowe licencje dają gwarancję, że powstanie tego ręcznika jest w pełni naturalne: od samego początku hodowli bawełny aż do końcowego etapu barwienia i wykańczania gotowego produktu. Dzięki swoim wyjątkowym właściwościom jest on szczególnie polecany dla niemowląt, małych dzieci oraz osób ze skłonnością do różnych uczuleń i alergii skórnych.

Organic występuje w kilku kolorach: beżowym, zielonym i naturalnym. Jego wymiary to 50x70 i 70x140. Ceny: od 36 i od 79 zł, w zależności od rozmiaru.

 

            Program Laur Konsumenta pozwala wyłonić najpopularniejsze produkty i usługi w Polsce, pozytywnie oceniane przez klientów. Ranking powstaje na podstawie ankiet przeprowadzanych wśród 500 osób. Ankietowani oceniają przede wszystkim jakość produktów, innowacyjność, chęć rekomendacji znajomym, przywiązanie do danej marki oraz wpływ doświadczeń osobistych na decyzję o zakupie. W tym roku wyróżnienia przyznano po raz czwarty.

 


Komentarze

  • Spółka Polskie Wydawnictwa Specjalistyczne ProMedia Sp. z o.o., nie ponosi odpowiedzialności za treść opinii zamieszczanych przez użytkowników portalu.
  • Spółka zastrzega sobie prawo do usuwania komentarzy naruszających prawo.

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *