Optimum Distribution – zaufały nam kolejne marki

W portfolio Optimum Distribution, wiodącego dystrybutora profesjonalnych produktów kosmetycznych, pojawiły się dwie nowe marki. Od listopada 2008 firma Optimum przejmuje dystrybucję marek Decleor i Carita. Decleor, to ekspert w dziedzinie aromaterapii istniejący na rynkach światowych już od 35 lat.Carita oferuje ekskluzywne kosmetyki do pielęgnacji twarzy, ciała i włosów wykorzystujące to, co najcenniejsze w naturze – złoto. Obie marki są już znane na polskim rynku, a firma Optimum zamierza przyczynić się do ich dalszego rozwoju, zapewniając profesjonalny serwis logistyczny, szereg promocji oraz wsparcie reklamowe, a także system nieodpłatnie prowadzonych szkoleń.


Salony i instytuty Spa zainteresowane kontynuacją lub nawiązaniem współpracy zapraszamy do kontaktu: Optimum Distribution Sp. z o. o., ul. Poleczki 21, Warszawa, tel. 022 545 14 25-26


www.opt.com.pl    

 


Komentarze

  • Spółka Polskie Wydawnictwa Specjalistyczne ProMedia Sp. z o.o., nie ponosi odpowiedzialności za treść opinii zamieszczanych przez użytkowników portalu.
  • Spółka zastrzega sobie prawo do usuwania komentarzy naruszających prawo.

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *