Hilton odsłania karty

Pięciogwiazdkowy hotel Hilton powstający we Wrocławiu wejdzie w skład kompleksu wielofunkcyjnego OVO. Pod względem architektonicznym będzie to jeden z najnowocześniejszych hoteli w kraju.
Hilton odsłania karty


Hotel Hilton zaoferuje swoim klientom 250 pokoi typu: Studio, 1 BR oraz Presidential Suite, które zostaną umiejscowione na piętrach od pierwszego do trzeciego. Wszystkie pomieszczenia wykończone zostaną zgodnie ze standardami obowiązującymi w całej sieci – hotel Hilton będzie więc wrocławskim symbolem prestiżu i luksusu. Klienci będą mogli relaksować się spędzając czas m.in. w centrum SPA czy na basenie. Do sieci Hilton należeć będzie także znajdujący się na terenie kompleksu Health Club.


- Dzięki odrębnemu wejściu klienci nie odczują żadnych niedogodności, które teoretycznie mogłyby być związane z faktem umiejscowienia hotelu w kompleksie wielofunkcyjnym – podkreśla Asaf Gottesman z paryskiej pracowni architektonicznej Gottesman-Szmelcman Architecture Sarl, będącej autorem koncepcji kompleksu - Takie położenie wiąże się natomiast z wieloma udogodnieniami, jak np. bliskością prestiżowych restauracji i sklepów najbardziej znanych marek na świecie, które będą mieściły się w części komercyjnej kompleksu.


Wielofunkcyjny kompleks OVO powstaje w samym sercu miasta, 800 metrów od wrocławskiego Rynku. Dzięki temu klienci będą mieli ułatwiony dostęp do najważniejszych punktów turystycznych i kulturalnych. Pierwsi goście odwiedzą hotel Hilton w 2011 roku.


Kompleks OVO będzie najbardziej nowoczesnym obiektem o charakterze hotelowo - apartamentowym w Polsce. Obok hotelu zarządzanego przez sieć Hilton, znajdą się w nim także powierzchnie komercyjne, nowoczesna sala konferencyjna oraz apartamenty usługowe, których sprzedaż ruszy z końcem października br. Na terenie kompleksu funkcjonować będzie również wewnętrzny ogród. Pod względem architektury OVO będzie jednym z odważniejszych projektów zrealizowanych w kraju. Projektanci mówią nawet o nowej jakości w architektonicznych trendach. Stąd też zapewne wzięła się oryginalna nazwa kompleksu. OVO to z łaciny jajko, będące symbolem początku, stworzenia, narodzin czegoś nowego i lepszego.


Komentarze

  • Spółka Polskie Wydawnictwa Specjalistyczne ProMedia Sp. z o.o., nie ponosi odpowiedzialności za treść opinii zamieszczanych przez użytkowników portalu.
  • Spółka zastrzega sobie prawo do usuwania komentarzy naruszających prawo.

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *