INTELIGENTNY HOTEL LSI Software zdobywa Złoty Medal Międzynarodowych Targów Poznańskich

Podczas odbywających się w minionym tygodniu (16-18.10.2008 r.) targów Hotel-Invest 2008 LSI Software zdobyła Złoty Medal Międzynarodowych Targów Poznańskich. Produktem, który otrzymał to zaszczytne i prestiżowe wyróżnienie jest INTELIGENTNY HOTEL – system i środowisko informatyczne dla hoteli.  Jest to już drugi Złoty Medal Międzynarodowych Targów Poznańskich dla LSI Software, poprzedni firma zdobyła za produkt POSitive Retail – system zarządzania dla sieci sprzedaży.

 

Kompleksowe rozwiązanie informatycznego dla hoteli INTELIGENTNY HOTEL, integruje zaawansowane technologicznie rozwiązania informatyczne - oprogramowanie, automatykę hotelową i marketing. W skład sytemu wchodzą:

oprogramowanie do zarządzania hotelem,

oprogramowanie do zarządzania restauracją hotelową i cateringiem,

oprogramowanie dla obiektów SPA i sportowo-rekreacyjnych, 

urządzenia komputerowe – terminale POS wraz z peryferiami (czytniki, wyświetlacze, identyfikatory),

bezprzewodowe systemy przywoławcze,

wsparcie produkcji gastronomicznej – system monitorów kuchennych, drukarki bonów,

systemy identyfikacji i automatyki hotelowej,

systemu monitoringu obiektów,

system elektronicznej inwentaryzacji,

systemy prezentacji multimedialnej, menu elektroniczne i kioski informacyjne,

mobilny kontakt z klientem i badania opinii – ankiety elektroniczne.

 

Wielką przewagą INTELIGENTNEGO HOTELU jest elastyczność konfiguracji i jego skalowalność. Oznacza to, że poszczególne elementy rozwiązania mogą być wykorzystywane razem lub pracować osobno oraz, że mogą być wykorzystywane w obiektach hotelowych o różnej skali działania. Oprogramowanie do zarządzania hotelem jest częścią systemu klasy ERP produkowanego przez LSI Software. 

 

Rozwiązania wchodzące w skład INTELIGENTNEGO HOTELU idealnie nadają się dla hoteli skategoryzowanych jak i pensjonatów. Dzięki modułowej budowie, ale przy zachowaniu pełnej integracji modułów, sprawdzają się w zaawansowanych instalacjach w hotelach SPA oraz hotelowych centrach szkoleniowo-konferencyjnych.

 

W tym roku rozwiązania LSI Software otrzymały wiele nagród i wyróżnień. Poza Złotym Medalem Międzynarodowych Targów Poznańskich firma została finalistą organizowanego przez Instytut Nowoczesnych Technologii konkursu Lider Nowoczesnych Technologii, otrzymała nominacja w Konkursie Polskiego Godła Promocyjnego "Teraz Polska", otrzymała Medal MERCURIUS GEDANENSIS na targach Gastroexpo oraz nagrodę targów EuroGastro 2008 w konkursie o Nagrodę Ministra Gospodarki.


Komentarze

  • Spółka Polskie Wydawnictwa Specjalistyczne ProMedia Sp. z o.o., nie ponosi odpowiedzialności za treść opinii zamieszczanych przez użytkowników portalu.
  • Spółka zastrzega sobie prawo do usuwania komentarzy naruszających prawo.

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *