Utell i Rate Tiger łączą swoje siły

Rate Tiger, lider w dziedzinie systemów zarządzania dystrybucją miejsc hotelowych on-line, oraz Utell Hotels &Resorts, największy światowy dostawca serwisów reprezentacyjnych dla hoteli, ogłosili dzisiaj globalne partnerstwo, którego efektem będzie dostarczenie branży hotelarskiej solidniejszych narzędzi  umożliwiających wymianę informacji, tworzenie analiz porównawczych hoteli, ich klasyfikację, a co za tym idzie, sprawniejsze zarządzanie sprzedażą.

 

Utell zintegruje usługi Rate Tiger z własnymi narzędziami i technologią do zarządzania dystrybucją  - tzw. Market Insight. Market Insight składa się obecnie z takich komponentów jak: Market Compare – który wykorzystywany jest przez managerów hoteli w celu porównania cen własnych z cenami głównych konkurenów na rynku; Market Update – aplikacji umożliwiającej hotelom uaktualnianie informacji o cenach, dostępności i warunkach sprzedaży miejsc hotelowych przy wykorzystaniu jednego prostego interfejsu, Market Manage – bardziej zaawansowanego systemu będacego połączeniem Market Compare i Market Update.

 

Ric Leutwyler, prezes Utell, oświadczył: ”W obecnych, trudnych pod względem ekonomicznym, czasach, najistotniejszą rzeczą dla menedżerów hoteli jest uzyskanie możliwie największego zysku z każdej pojedynczej sprzedaży, dzięki znajomości cen oferowanych przez konkurencję. Klienci Utell mogą połączyć teraz siłę oferowanego im przez nas w zakresie globalnym wsparcia ich  sprzedaży, marketingu i dystrybucji z produktem: Market Insight, czyli uzyskiwanymi w czasie rzeczywistym informacjami o konkurencji i narzędziami do zarządzania nimi. Dzięki temu, łatwiej mogą zmaksymalizować swoje dochody w całej sieci hoteli. Naszym celem jest pomóc klientom Utell uzyskać możliwie najlepszą pozycję na rynku, teraz również poprzez udostępnienie im i włączenie do ich systemu zarządzania ekspertyz Rate Tiger, będących najnowszym produktem wspierającym menedżerów hoteli w osiągnięciu przewagi konkurencyjnej.”

 

Jak powiedział Sascha Hausmann, Dyrektor ds. Operacyjnych w Rate Tiger: ”Market Insight będzie oferował hotelom również prostą w użyciu technologię opartą na obecnej technologii dystrybucji Utell, a stworzoną przez Pegasus Solutions”.

 

„Menedżerowie hoteli są przytłoczeni tym, co muszą zrobić, by utrzymać swoją pozycję na rynku, i dlatego też, połączyliśmy nasze siły z Utell, by zaoferować im jednolite rozwiązanie” – powiedział Hausmann. „Zintegrowane narzędzie - Market Insight pomoże menedżerom usprawnić zarządzanie i monitoring cen, dając im tym samym więcej czasu i środków finansowych, które mogą  wykorzystać na inne kwestie wymagające ich uwagi.”

 

Utell Hotels & Resorts (składający się z usług reprezentacyjnych Utell i Unirez) umożliwi prawie 11 tys. hoteli globalne współzawodnictwo. Market Insight jest najnowszą inicjatywą pozwalającą hotelom w osiagnięciu sukcesu rynkowego poprzez dostarczenie im szeregu elestycznych pakietów usług, obejmujących również dostęp do kompleksowego szkolenia i wielojęzycznego centrum pomocy. Więcej informacji na temat Market Insight znaleźć można już teraz na stronie internetowej: www.utell.com

 

Utell Hotels & Resorts  

Utell Hotel & Resorts należy do grupy Pegasus Solutions, co oznacza że dostarcza usługi reprezentacyjne zarówno marki Utell jak i Unirez,  umożliwiając tym samym, około 11 tys. niezależnych i sieciowych hoteli w ponad 130 krajach, konkurowanie ze sobą w skali globalnej.

 

Założony prawie 80 lat temu Utell, jest największym i najbardziej doświadczonym dostawcą usług z zakresu sprzedaży, marketingu i dystrybucji dla hoteli. Zróżnicowane międzynarodowe portfolio obejmujące luksusowe, eksluzywne, biznesowe nieruchomości, butiki i resorty wypoczynkowe, pozwala firmie Utell zaspokajać różnorodne potrzeby klientów podróżujący zarówno w celach biznesowych jak i wypoczynkowych.

 

Produkty i usługi Utell są wykorzystywane przez tysiące biur podróży na całym świecie i głównych touroperatorów.

 

Rate Tiger

Rate Tiger już od 2001 roku jest liderem na rynku produktów służących do zarządzania hotelami w trybie on-line i stale rozwija posiadaną technologię, by udostępnić hotelom najnowsze rozwiązania w tej dziedzinie. Obecnie Rate Tiger, dzięki eRevMax, jest obecny w 60 krajach i 415 miastach na świecie i stanowi punkt odniesienia dla wszystkich firm działających w swojej branży.

 

Szeroka gama produktów oferowanych przez Rate Tiger umożliwia menedżerom hoteli odejście od  skomplikowanego, czasochłonnego i wieloetapowego procesu zarządzania miejscami hotelowymi. Rate Tiger daje im bowiem jeden produkt, dzięki któremu mogą oferować swoje usługi na całym rynku, jak również w prosty sposób uaktualniać ofertę na poszczególnych portalach internetowych, dokonywać porównania cen i usług z konkurencją, a wszystko to w czasie rzeczywistym.

 

Główne cechy i funkcjonalność

Rate Tiger znany jest ze swojej oferty nowatorskich produktów, które umożliwiają osobom zarządzającym hotelami na:

obserwowanie równocześnie na jednym ekranie bieżącej sytuacji dotyczącej alokacji miejsc hotelowych i cen

alokację miejsc hotelowych i określanie ceny tak, by osiągnąć największy zysk

wprowadzanie zmiany na wszystkich portalach internetowych jedocześnie, poprzez wprowadzenie w programie komputerowym warunków dotyczących cen i dostępności pokoi, które to dane program sam przetwarza (dzięki temu eliminowane są ewentualne błędy powstałe przy ręcznym wprowadzaniu zmian na każdej stronie internetowej)

dokonywanie zmian w dostępności pokoi i cenach w czasie rzeczywistym

prowadzenie dziennika aktualizji dokonywanych przez konkurencję

dostęp do zbiorczych raportów, przedstawiających całą sytuację związaną z miejscami hotelowymi

dostęp do reguł obowiązujących na poszczególnych portalach, dzięki czemu łatwo mogą stosować się oni do obowiązujących na poszczególnych stronach ograniczeń i możliwości.


Komentarze

  • Spółka Polskie Wydawnictwa Specjalistyczne ProMedia Sp. z o.o., nie ponosi odpowiedzialności za treść opinii zamieszczanych przez użytkowników portalu.
  • Spółka zastrzega sobie prawo do usuwania komentarzy naruszających prawo.

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *