Stuart Swan obejmuje stanowisko szefa działu gastronomii w hotelu Sheraton Poznań

Stuart Swan rozpoczął pracę w branży hotelarskiej w roku 1988 od stanowiska bell boy w Sheraton Grand w Edynburgu. W hotelu spędził 10 lat zdobywając ogromne doświadczenie we wszystkich działach, głównie w gastronomii. Następnie pracował na stanowisku concierge w hotelu Sheraton Mirage w Australii. Powrócił do hotelu Sheraton Grand by pracować przed rok w dziale recepcji. Mając roczną przerwę w pracy w hotelarstwie kierował oddziałem wypożyczalni samochodów Sixt w Edynburgu. Jednak szybko wrócił do hotelarstwa i pracował na stanowiskach kierowniczych w hotelach Starwood w Londynie. Od roku 2002 był jednocześnie kontrolerem kosztów dla 3 hoteli marki Starwood w centralnym Londynie.
Przed objęciem stanowiska szefa działu gastronomii w Sheraton Poznań pracował przez 2 lata na podobnym stanowisku w hotelu Sheraton Belgravia w Londynie. Przez całą swą karierę w branży był związany z siecią Starwood Hotels & Resorts. Stuart uprawia czynnie sport. Pasjonuje się piłką nożną oraz biega w maratonach. Spotkania rodzinne, szczególnie z małymi siostrzenicami, sprawiają mu ogromną radość.


Komentarze

  • Spółka Polskie Wydawnictwa Specjalistyczne ProMedia Sp. z o.o., nie ponosi odpowiedzialności za treść opinii zamieszczanych przez użytkowników portalu.
  • Spółka zastrzega sobie prawo do usuwania komentarzy naruszających prawo.

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *