Hotele.Oceniacz.pl – internauci oceniają hotele

Hotele.Oceniacz.pl to nowy serwis internetowy umożliwiający użytkownikom wymianę opinii i zdjęć na temat hoteli, w których spędzili lub zamierzają spędzić swój urlop. W systemie oceny hoteli udostępnionych zostało niemal 2 tys. hoteli zlokalizowanych zarówno Polsce, jak i na całym świecie. Hotele.Oceniacz.pl to najnowszy projekt internetowy firmy YOYO Sp. z o.o. W ostatnim czasie spółka uruchomiła także serwis Odpoczne.pl, pośredniczący w sprzedaż usług turystycznych kilkudziesięciu touroperatorów.

 

Użytkownicy serwisu Hotele.Oceniacz.pl otrzymali do dyspozycji platformę oceny, pozwalającą na wyrażanie opinii na temat hotelu, w którym spędzili wakacje. Jednocześnie dodane oceny i zdjęcia tworzą obszerną bazę danych na temat miejsc hotelowych na całym świecie, niezwykle przydaną osobom, które właśnie wybierają się na urlop. Wymianę informacji pomiędzy internautami ułatwia również system profili użytkownika, pozwalający na wysyłanie i odbieranie wiadomości oraz tworzenie własnej grupy kontaktów.


- Osoby, które były już w hotelu, do którego się wybieramy na wakacje, mogą nam powiedzieć po prostu znacznie więcej, niż ładne zdjęcia z katalogów. Dlatego stworzyliśmy ten serwis i oddaliśmy go w całości do dyspozycji internautów - mówi Marcin Olczykowski, Prezes Zarządu YOYO Sp. z o.o. - Chcemy zachęcić internautów do dzielenia się w nim swoją wiedzą i odczuciami oraz poznawania nowych ludzi i tworzenia społeczności oceniających – dodaje Olczykowski.


Internauci, którzy teraz dodadzą swoją opinię do serwisu otrzymają w Bon wycieczkowy, upoważniający do 100 zł zniżki na zakup dowolnej wycieczki w serwisie Odpoczne.pl, oferującym ponad 1,5 tys. hoteli i 150 tys. terminów wycieczek organizowanych przez największych touroperatorów.


Komentarze

  • Spółka Polskie Wydawnictwa Specjalistyczne ProMedia Sp. z o.o., nie ponosi odpowiedzialności za treść opinii zamieszczanych przez użytkowników portalu.
  • Spółka zastrzega sobie prawo do usuwania komentarzy naruszających prawo.

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *