Valamar Hotels & Resorts: Marketing Nowej Generacji w Chorwacji

Valamar Hotels & Resorts z Chorwacji zmieniła wygląd swojego serwisu internetowego integrując go z Centralnym Systemem Rezerwacji i Dystrybucji RedX. Nadzwyczajne
jest połączenie najnowszych trendów internetowego marketingu wraz z systemem zarządzającym przychodami (revenue management) i business intelligence - co znacznie poprawiło efektywność pracy agentów sprzedaży, recepcjonistów i menadżerów hoteli.


"Sieć Valamar zarządza 22. hotelami na terenie Chorwacji, co czyni ją największą siecią w Chorwacji. Jesteśmy dumni, że po raz kolejny SynXis został wybrany jako dostawca najlepszych rozwiązań informatycznych wspomagających zarządzanie przychodami i marketingiem. Dopasowaliśmy nasz premierowy Guest Connect Booking Engine z szatą graficzną strony, pozwala to na prezentację oferty hoteli, opisy pokoi, warunków rezerwacji itp. w wielu językach pobieranych bezpośrednio z Centralnego Systemu Rezerwacji i Dystrybucji RedX." - powiedział Jarosław Tylutki z firmy UNYK, oficjalny reprezentant Synxis na kraje Centralnej i Wschodniej Europy.


"Serwis internetowy sieci jest ważnym kanałem dystrybucji oferty hotelowej. Łącząc Centralny System Rezerwacji i Dystrybucji RedX z serwisem internetowym, zintegrowaliśmy ten kanał dystrybucji z centralnym źródłem przetwarzania danych przez co zarządzanie kampaniami promocyjnymi i sprzedażą, oraz informacjami o gościach indywidualnych i biznesowych stało się proste i efektywne, a generowanie raportów Business Intelligence pozwala na szybkie reagowanie na zmiany." - dodał Jarosław Tylutki


W ciągu ostatnich lat w Chorwacji wytworzył się bardzo konkurencyjny rynek, co wymusza na na tamtejszych hotelarzach inwestycje zwiększające sprzedaż i marketing znane do tej pory w krajach Europy Zachodniej.

Komentarze

  • Spółka Polskie Wydawnictwa Specjalistyczne ProMedia Sp. z o.o., nie ponosi odpowiedzialności za treść opinii zamieszczanych przez użytkowników portalu.
  • Spółka zastrzega sobie prawo do usuwania komentarzy naruszających prawo.

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *