Nagroda międzynarodowych targów HORECA 2008 w Krakowie dla Inteligentnej Restauracji LSI Software

W czasie odbywających się w dniach 19-21.11 br. 16 Międzynarodowych Targów Wyposażenia Hoteli i Gastronomii HORECA 2008 w Krakowie, nagrodę za najlepszy produkt otrzymało rozwiązanie LSI Software INTELIGENTNA RESTAURACJA – system i środowisko informatyczne dla restauracji i sieci restauracji.

 

Komisja konkursowa, składającą się z uznanych specjalistów z branży oraz przedstawiciela targów, doceniła wysokie walory funkcjonalne zgłoszonej przez LSI Software Inteligentnej Restauracji. Szczególną uwagę zwróciło oprogramowywanie POSitive w wersji gastronomicznej – będące częścią produkowanego przez LSI Software systemu klasy ERP, system monitorów kuchennych oraz bezprzewodowe systemy przywoławcze LRS. 

 

Uzyskana przez LSI Software Nagroda Targów HORECA 2008 jest już trzecim wyróżnieniem dla Inteligentnej Restauracji w tym roku – poprzednie zostały przyznane w Warszawie i Gdańsku podczas targów Eurogastro i Gastroexpo. Nagroda Targów HORECA 2008 jest szóstym wyróżnieniem dla LSI Software w tym roku. 

 


Komentarze

  • Spółka Polskie Wydawnictwa Specjalistyczne ProMedia Sp. z o.o., nie ponosi odpowiedzialności za treść opinii zamieszczanych przez użytkowników portalu.
  • Spółka zastrzega sobie prawo do usuwania komentarzy naruszających prawo.

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *