Międzynarodowy Tydzień Networkingu 2009

Od 2 do 13 lutego 2009, w największych miastach Polski odbeda sie obchody Międzynarodowego Tygodnia Networkingu (International Networking Week™), którego celem jest podniesienie świadomości społecznej na temat kluczowej roli, jaka networking odgrywa w rozwoju biznesu na całym świecie.


W Polsce Międzynarodowy Tydzień Networkingu jest okazja do dyskusji na temat kultury zaufania i jej roli w biznesie oraz integracji różnych środowisk biznesowych i społecznych . Na początku lutego razem ze stowarzyszeniami z całej Polski, izbami gospodarczymi, klubami biznesu nagłaśniana będzie waga budowy sieci kontaktów opartych o zaufanie w biznesie i społeczeństwie obywatelskim. W Krakowie, Katowicach, Wrocławiu, Poznaniu, Łodzi, Warszawie, Częstochowie, Toruniu, Bydgoszczy) odbeda sie wieczorne spotkania biznesowe na których liderzy organizacji uczestniczących w MTN będą mieli okazje, aby się spotkać i poznać. W efekcie wymiany doświadczeń powstanie, korzystny dla wszystkich, efekt synergii i wzajemnej współpracy. W ramach Międzynarodowego Tygodnia Networkingu (www.tydziennetworkingu.pl) w wielu krajach odbędzie się szereg spotkań przedstawicieli rządów, biznesu, izb gospodarczych i stowarzyszeń branżowych. Celem mitingów będzie zwrócenie uwagi na potrzebę budowania relacji wśród organizacji lokalnych i globalnych. Organizatorzy głęboko wierzą, że Międzynarodowy Tydzień Networkingu przyczyni się do zawarcia wielu nowych kontaktów. Znajomości te z całą pewnością przełożą się na stworzenie coraz to nowych i ciekawszych inicjatyw, spotkań i biznesów.

 

 

Dodatkowe informacje:

Marcin Osman

Koordynator Miedzynarodowego Tygodnia Networkingu

www.tydziennetworkingu.pl

marcin@bnipolska.pl

+ 48 606 639 113


Komentarze

  • Spółka Polskie Wydawnictwa Specjalistyczne ProMedia Sp. z o.o., nie ponosi odpowiedzialności za treść opinii zamieszczanych przez użytkowników portalu.
  • Spółka zastrzega sobie prawo do usuwania komentarzy naruszających prawo.

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *