Sukces platformy handlowej POS24.pl z wyposażeniem dla handlu detalicznego, gastronomii i hotelarstwa

Spółka grupy LSI Software – Horeca Online uruchomiła platformę handlową POS24.pl. oferującą specjalistyczne rozwiązania informatyczne dla handlu detalicznego, gastronomii i hotelarstwa. Nakłady poniesione na uruchomienie systemu sprzedaży on-line POS24.pl zwróciły się w ciągu 2 miesięcy.

 

POS24.pl (www.pos24.pl) jest największą platformą handlową on-line, zajmującą się sprzedażą specjalistycznego wyposażenia informatycznego dla handlu detalicznego, gastronomii i hotelarstwa. Oferuje kompleksowe zaopatrzenie punktów sprzedaży w sprzęt komputerowy, materiały eksploatacyjne i branżowe oprogramowanie, wchodzące w skład produkowanego przez LSI Software sytemu klasy ERP. Nazwa POS24.pl nawiązuje do powszechnie używanego skrótu POS, oznaczającego punkt sprzedaży  (z ang. Point of Sale) a liczba 24 oznacza, że sklep jest dostępny dla Klientów 24 godziny na dobę.

 

„POS24.pl spełnił nasze oczekiwania” - wyjaśnia Grzegorz Siewiera, Prezes Zarządu LSI Software. „Po pierwsze POS24.pl stał się dodatkowym kanałem sprzedaży a po drugie - nie mniej ważne - służy promocji specjalistycznych rozwiązań dla punktów sprzedaży w handlu detalicznym, gastronomii i hotelarstwie. Staraliśmy się aby nasi potencjalni Klienci mogli znaleźć wszystkie potrzebne informacje o nowoczesnych rozwiązaniach dla swoich branż” - podkreśla G. Siewiera

 

POS24.pl okazał się bardzo opłacalną inwestycją. Nakłady poniesione na jego przygotowanie zwróciły się w ciągu 2 miesięcy. Dużą rolę odegrało bardzo dobre zoptymalizowanie sklepu pod kątem wyszukiwarek internetowych oraz marketing internetowy. „Produkty oferowane w POS24.pl naprawdę można łatwo znaleźć” – zaznacza G. Siewiera i dodaje „Poza tym obsługa zamówień jest bardzo prosta i nie sprawia Klientom trudności”.

 

Obecne funkcje i wygląd POS24.pl stanowią pierwszy etap tego projektu „W pierwszej połowie przyszłego roku planujemy wprowadzenie modyfikacji, które zwiększą atrakcyjność platformy i przydatność dla naszych Klientów i Partnerów, poza tym rozbudujemy ofertę POS24.pl o nowe produkty” – wyjaśnia G. Siewiera.

 

Platforma handlowa POS24.pl jest promowana w Internecie i mediach branżowych. Za promocję platformy POS24.pl odpowiada łódzka agencja marketingowa EXIS Interactive.


Komentarze

  • Spółka Polskie Wydawnictwa Specjalistyczne ProMedia Sp. z o.o., nie ponosi odpowiedzialności za treść opinii zamieszczanych przez użytkowników portalu.
  • Spółka zastrzega sobie prawo do usuwania komentarzy naruszających prawo.

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *