Sheraton hotelS & resorts kontynuuje ekspansję w europie wschodniej w 2011 roku otworzy SHERATON MAZURY LAKES RESORT

Firma Starwood Hotels & Resorts Worlwide, Inc. ogłosiła dzisiaj zawarcie długoterminowej umowy z Europejskim Funduszem Hipotecznym S.A. (EFH), na podstawie której będzie zarządzać hotelem Sheraton Mazury Lakes Resort. Otwarcie hotelu, który będzie usytuowany na Mazurach w pobliżu jezior Tałtowisko i Tałty oraz miasta Mikołajki, planowane jest na 2011 rok.
„Bardzo cieszymy się ze współpracy z Europejskim Funduszem Hipotecznym oraz
z faktu ogłoszenia naszego wspólnego przedsięwzięcia. Nowy obiekt jeszcze bardziej umocni obecność marki Sheraton w Polsce, która jest jednym z najszybciej rozwijających się rynków w Europie Środkowo - Wschodniej” – powiedział Roeland Vos, prezes Starwood Hotels & Resorts na Europę, Afrykę i Bliski Wschód. „Sheraton Mazury Lakes Resort, wspaniale wkomponowany w malownicze otoczenie, będzie atrakcyjną ofertą zarówno dla gości biznesowych, jak i turystów, którzy cenią odpoczynek na najwyższym poziomie, gwarantowany przez markę Sheraton.”


Hotel Sheraton Mazury Lakes Resort będzie oferował 274 pokoi, w tym 17 luksusowych apartamentów. Wszystkie pokoje wyposażone będą w słynne łózka Sheraton Sweet Sleeper Bed. W hotelowym lobby znajdzie się natomiast centrum komunikacyjne - Link@Sheraton Experienced with Microsoft. Goście będą mogli tam skorzystać  z komputerów oraz darmowo połączyć się z internetem, przy okazji integrując się  z innymi osobami przebywającymi w Link@Sheraton.


„Wierzymy, że marka Sheraton, która jest światową ikoną, doskonale wpisze się
w region mazurski, a poprzez naszą inwestycję jeszcze bardziej zwrócimy uwagę świata na ten dynamicznie rozwijający się region. Przepiękne krajobrazy, jak również dobra promocja regionu, sprawiają, że jest to jedno z najchętniej odwiedzanych miejsc w kraju. W związku z tym ogromnie cieszymy się, że będziemy mogli przyjmować w naszym obiekcie zarówno polskich jak i zagranicznych gości” – powiedział Mirosław Wierzbowski, Prezes Europejskiego Funduszu Hipotecznego S.A.


Sheraton Mazury Lakes Resort będzie posiadał dwie restauracje, kawiarnię, piwniczkę
z winami, salę bar & cigar lounge oraz dodatkową restaurację położoną przy basenie. Ponadto obiekt będzie oferował ponad 2200 m2 powierzchni konferencyjnej, dużą salę fitness, basen oraz spa z bogatą ofertą zabiegów upiekszających i relaksacyjnych.


Hotel będzie usytuowany w samym sercu Krainy Wielkich Jezior, wzdłuż najdłuższego w Polsce szlaku żeglownego, w bezpośrednim sąsiedztwie Mikołajek. Rozpoczęcie inwestycji planowane jest na 1 kwietnia 2009 r. a oficjalne otwarcie na 29 kwietnia 2011 r. Hotel będzie zarządzany przez Starwood Hotels & Resorts pod marką Sheraton, a jego właścicielem jest Europejski Fundusz Hipoteczny S.A.Sheraton Mazury Lakes Resort będzie piątym hotelem marki Sheraton w Polsce,
po Sheraton Warsaw Hotel, Sheraton Krakow Hotel, Sheraton Poznan Hotel
i  Sheraton Sopot Hotel, Conference Center & Spa oraz siódmym obiektem sieci Starwood w kraju.
Komentarze

  • Spółka Polskie Wydawnictwa Specjalistyczne ProMedia Sp. z o.o., nie ponosi odpowiedzialności za treść opinii zamieszczanych przez użytkowników portalu.
  • Spółka zastrzega sobie prawo do usuwania komentarzy naruszających prawo.

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *