INTERFERIE SA – zakończenie procesu zawierania umów pobytowo-rehabilitacyjnych na 2009 rok

Prawie 13 mln złotych – na taką sumę opiewa wartość kontraktów na świadczenie usług pobytowych połączonych z rehabilitacją, które zawarła na ten rok giełdowa spółka turystyczna INTERFERIE SA.  W większości przypadków jest to kontynuacja współpracy z dotychczasowymi kontrahentami.

 

Umowy obejmują usługi świadczone w ośrodkach nadmorskich INTERFERII SA dla zorganizowanych grup turystów z Polski i Niemiec. To przede wszystkim turnusy wypoczynkowe dla osób starszych, które w ramach wykupionych pakietów mogą odpoczywać nad Bałtykiem, korzystając również z zabiegów rehabilitacyjnych i pielęgnacyjnych. Niemieckich gości przyjmą m.in. ośrodki Chalkozyn w Kołobrzegu i Barbarka I w Świnoujściu, natomiast polscy turyści będą mogli korzystać z oferty znajdującego się w uzdrowisku Dąbki kompleksu wypoczynkowego Argentyt oraz Barbarki II w Świnoujściu. W przypadku dwóch ostatnich ośrodków spółka INTERFERIE SA zawarła także umowy na zorganizowanie wypoczynku dzieci i młodzieży, które to grupy będą stanowiły połowę zakontraktowanych gości – będą to zarówno obozy rekreacyjne, jak i pobyty zdrowotne matek z dziećmi.

 

- W większości przypadków podpisane przez spółkę kontrakty stanowią kontynuację współpracy z dotychczasowymi partnerami biznesowymi i obejmują ofertę na cały rok 2009, nie tylko na sezon letni – podkreśla Wojciech Kudera, prezes zarządu INTERFERIE SA. – Jedynie w przypadku Barbarki II będziemy przyjmowali gości do września włącznie, potem rozpoczniemy już przygotowania do jej rozbudowy. W sumie wartość tegorocznych umów na pobyty rehabilitacyjno – zdrowotne w pięciu naszych nadmorskich obiektach wynosi 12,7 mln złotych.

 

INTERFERIE SA podpisały umowy z pięcioma kontrahentami. Największa wartość kontraktów dotyczy Argentytu – zawarte umowy opiewają na 6 mln 780 tys złotych. Za realizację usług pobytowo-zdrowotnych w kołobrzeskim Chalkozynie INTERFERIE SA otrzymają 3,2 mln złotych, zaś za turnusy w obu ośrodkach w Świnoujściu – 2,4 mln złotych (Barbarka I – 1,4 mln złotych, Barbarka II – 1 mln złotych). Do tego dochodzą jeszcze sprzedane turnusy w Cechsztynie w Ustroniu Morskim (320 tys. złotych).

 

Pobyty sanatoryjno-rehabilitacyjne to tylko jeden z obszarów działalności lubińskiej spółki. INTERFERIE SA pośredniczy także w organizacji kolonii i organizuje wakacyjne pobyty wczasowe.

 


Komentarze

  • Spółka Polskie Wydawnictwa Specjalistyczne ProMedia Sp. z o.o., nie ponosi odpowiedzialności za treść opinii zamieszczanych przez użytkowników portalu.
  • Spółka zastrzega sobie prawo do usuwania komentarzy naruszających prawo.

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *