Nominuj Hotelarzy Roku 2022   KONFERENCJE "HOTELARZA"

Podczas wieczornej gali po Forum Hotel Trends Poland & CEE, które odbędzie się 10 października w hotelu Radisson Collection Warszawa, ogłosimy zwycięzców konkursu na Hotelarzy Roku w pięciu kategoriach: Dyrektor Generalny Hotelu Sieciowego, Hotelu Niezależnego, Dyrektor Sprzedaży i/lub Marketingu, Revenue Manager Roku i Hotelarz Roku do 35. Roku Życia. Już teraz można nominować kandydatów w tych kategoriach.

To najbardziej prestiżowa nagroda w polskiej branży hotelarskiej przyznawana managerom hoteli od 2014 r. Ostatni raz ogłosiliśmy zwycięzców w listopadzie 2019 r. Później nie było już okazji do organizacji gal Hotelarzy Roku. Wreszcie znowu możemy uhonorować najlepszych profesjonalistów zarządzania w branży hotelarskiej. Zwycięzców wybiera kapituła składająca się z ekspertów hotelarskich z różnych dziedzin oraz laureatów poprzednich edycji.

Kryteria oceny, jakimi kieruje się kapituła, to m.in. osiągnięcia zawodowe w ostatnim czasie, zrealizowane projekty, wprowadzanie nowatorskich rozwiązań, solidność zawodowa i etyka, a także zaangażowanie na rzecz środowiska hotelarskiego. Do konkursu można zgłaszać się osobiście lub być nominowanym przez stronę trzecią (więcej na hotel-trends.pl). Podczas gali ogłoszony też zostanie zwycięzca w kategorii Człowiek Roku Polskiego Hotelarstwa, wybrany decyzją kolegium redakcyjnego „Hotelarza” po konsultacji z kapitułą konkursu. Przypomnijmy, że podczas ostatniej edycji w 2019 r. tytuły Hotelarzy Roku zdobyli: Anna Olszyńska w kategorii Dyrektor Hotelu Sieciowego (po raz drugi), Andreas Wierus – Dyrektor Hotelu Niezależnego, Katarzyna Chmiel – Dyrektor Sprzedaży i Marketingu, Paweł Kanadys – Revenue Manager i Daiva Maciule – Hotelarz do 35. Roku Życia, a Człowiekiem Roku Polskiego Hotelarstwa został Janusz Mitulski.

Zgłoszeń dokonywać można poprzez formularz zamieszczony TUTAJ.


Komentarze

  • Spółka Polskie Wydawnictwa Specjalistyczne ProMedia Sp. z o.o., nie ponosi odpowiedzialności za treść opinii zamieszczanych przez użytkowników portalu.
  • Spółka zastrzega sobie prawo do usuwania komentarzy naruszających prawo.

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *