Nagroda HolidayCheck Award 2008 dla najlepszych hoteli na świecie już przyznana

99 ulubionych hoteli sezonu 2008 zostało wyłonionych dzięki pomocy ponad 230.000 urlopowiczów z całego świata.

HolidayCheck, niezależny portal internetowy o tematyce turystycznej, po praz kolejny przyznał wyjątkową nagrodę dla najlepszych hoteli na świecie. Aby przyznać HolidayCheck Award 2008 pod lupę wzięto 232.847 opinii o hotelach zamieszczonych przez samych urlopowiczów w 8 językach na międzynarodowych platformach Holidaycheck. Najlepsze 99 hoteli sezonu 2008 (od listopada 2007 do października 2008) są już wyłonione.


Największym tegorocznym zwycięzcą okazała się Turcja, gdzie wyróżnionych zostało aż 34 hoteli. Na drugim miejscu silną pozycję zajęła Hiszpania, z 15 hotelami, które zasłużyły na nagrodę Holidaycheck Award 2008. Udziałem w zwycięstwie może poszczycić się również Egipt, gdzie nagrodę zdobyło 5 hoteli. Na liście 99 najlepszych obiektów znalazły się również hotele z egzotycznych krajów jak: Dominikana, Indonezja, Malediwy, Meksyk i Tajlandia, które stają się coraz bardziej popularne wśród polskich turystów. Tegoroczną premierą okazała się wielka Brytania, która znalazła się na podium z jednym wyróżnionym hotelem.


Wakacje zbliżają się wielkimi krokami. Nie wiesz jaki hotel wybrać? Zaufaj turystom na całym świecie i znajdź swój hotel wśród 99 ulubionych hoteli wyróżnionych nagrodą HolidayCheck Award 2008. Polegaj na jakości sprawdzonej przez turystów.
Komentarze

  • Spółka Polskie Wydawnictwa Specjalistyczne ProMedia Sp. z o.o., nie ponosi odpowiedzialności za treść opinii zamieszczanych przez użytkowników portalu.
  • Spółka zastrzega sobie prawo do usuwania komentarzy naruszających prawo.

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *