Partner ASM dla 3M Poland Sp. z o.o.

Trwa akcja merchindisingowa dla wybranych produktów z szerokiego asortymentu 3M Poland Sp. z o.o. Za prawidłową ekspozycję odpowiedzialny jest Parter ASM, firma z wieloletnim doświadczeniem na rynku,  działająca w strukturach ASM group.


 - 3M to przedsiębiorstwo produkcyjno-handlowe o zasięgu międzynarodowym.  Ich działania charakteryzują się wysokim stopniem innowacyjności technologicznej. Profesjonalizm i wartości jakie promuje firma były kluczem do przygotowanego przez nas merchindisingu. Dodatkowo wykorzystaliśmy nasze doświadczenie i tak przygotowaliśmy ekspozycję produktów opatrunkowych, środków do sprzątania i artykułów kosmetyczno-myjących -  mówi Aneta Wiśniewska, Key Account Manager Partner ASM.


Na półkach zadbano o prawidłową wystawę ściereczek, czyścików marek Prima i Scotch – Brite, gąbek, pumeksów, rękawic do masażu marki Syrena, a także plastrów Viscoplast i innych materiałów opatrunkowych 3M.


Akcja rozpoczęła się w listopadzie zeszłego roku i jest nieprzerwanie prowadzona na terenie hal TESCO, CERREFOUR, AUCHAN, MAKRO, REAL, SELGROS, obecnie głównie w Wielkopolsce.


- Dbamy o esteykę ekspozycji i wizerunek klienta. Nasze działania mają zwiększyć dostępność produktów i ich sprzedaż, dlatego częstotliwość naszego doglądania hal jest wysoka – mówi  Aneta Wiśniewska.

Więcej informacji: www.partenrasm.pl

Opracowanie: Primoloko/Balck&WhitePR


Komentarze

  • Spółka Polskie Wydawnictwa Specjalistyczne ProMedia Sp. z o.o., nie ponosi odpowiedzialności za treść opinii zamieszczanych przez użytkowników portalu.
  • Spółka zastrzega sobie prawo do usuwania komentarzy naruszających prawo.

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *