Nowe miejsca wybierają Amariss Spa & wellness consulting

Amariss Spa & wellness consulting rozpoczęło współpracę z nowymi salonami Spa & Wellness. Menedżerowie tych ośrodków docenili ofertę Amariss złożoną z wyjątkowych zabiegów Dibi, Olos, Thalmer oraz zaawansowanych programów i urządzeń do walki z niedoskonałościami skóry i ciała. Nie mniejsze znaczenie w wyborze partnera miały atrakcyjne warunki współpracy oraz program szkoleń i fachowe doradztwo. Pierwszym z tych miejsc jest salon SPA w stylowym Hotelu Góral w centrum Szczyrku. Hotel ten jako jeden z pierwszych w Polsce proponował skuteczne wczasy odchudzające. Dziś po znacznej rozbudowie i unowocześnieniu może się poszczycić pierwszą w Beskidach Akademią SPA & Wellness. Obszerność ośrodka i bogate menu kosmetyczne czynią go prawdziwą oazą odnowy. Drugim miejscem, które sięgnęło po ofertę Amariss jest ekskluzywne day spa Jak Jedwab. W jego wysmakowanych wnętrzach można skorzystać ze wszystkich dobrodziejstw filozofii spa. Salon usytuowany jest w samym centrum Łodzi, vis à vis modnej Manufaktury. Kolejnym partnerem Amariss została nowa Akademia Piękna Spa & Wellness w Piekarach Śląskich proponująca szeroką gamę zabiegów relaksujących, odmładzających i wyszczuplających. Nowi partnerzy Amariss SPA & wellness consulting docenili wszechstronne wsparcie, które oferuje krakowska firma.


Cieszę się, że osobom poszukującym niezwykłych doznań dla ciała i zmysłów oraz zaawansowanych rozwiązań, które niesie współczesna profesjonalna pielęgnacja, możemy proponować nowe miejsca, w których ich oczekiwania zostaną spełnione – podkreśla Agata Kocjan, Prezes Zarządu Amariss SPA & wellness consulting.


Amariss SPA & wellness consulting oferuje ośrodkom SPA oraz centrom odnowy biologicznej i kosmetycznej szeroką gamę ekskluzywnych, profesjonalnych włoskich kosmetyków: Dibi, Olos, Thalmer, Contessa Mathelda i Spazio Uomo, a także najwyższej klasy urządzenia i sprzęt do wyposażenia SPA. Amariss SPA & wellness consulting proponuje także kompleksowe usługi w zakresie doradztwa przy projektowaniu, realizacji i zarządzaniu ośrodkami SPA.


Komentarze

  • Spółka Polskie Wydawnictwa Specjalistyczne ProMedia Sp. z o.o., nie ponosi odpowiedzialności za treść opinii zamieszczanych przez użytkowników portalu.
  • Spółka zastrzega sobie prawo do usuwania komentarzy naruszających prawo.

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *