Kyriad i Tulip Inn pojawią się we WrocławiuSieć Louvre Hotels Group podpisała umowę z Grupą Żagiel i spółką CRH Patio na wprowadzenie pod swoje marki dwóch hoteli w centrum Wrocławia – Duet pod Kyriad i Patio pod Tulip Inn. Będą to pierwsze hotele pod tymi markami w Polsce wraz z uruchamianym latem Kyriadem Wojcieszyce u podnóża Karkonoszy.Kyriad Duet to 40-pokojowy hotel przy ul. św. Mikołaja na Starym Mieście. Z kolei liczący 50 pokoi Tulip Inn Patio znajduje się przy ul. Kiełbaśniczej w sąsiedztwie Rynku. Obydwa hotele działają na rynku od blisko 20 lat. – Szybki rozwój Louvre Hotels Group w skali międzynarodowej i wzmocnienie jej pozycji na polskim rynku budzi szacunek i napawa optymizmem. Dołączenie do silnej i dynamicznej grupy hotelowej stanowi ważny moment w rozwoju branży hotelarskiej Grupy Żagiel – mówi Agnieszka Nowicka, prezes zarządu spółki Patio. – Dla naszych hoteli, które wkrótce rozpoczną działalność pod markami Kyriad i Tulip Inn, to nowy etap rozwoju oznaczający poszerzenie bazy klientów, dostęp do najnowszych trendów, nowoczesnych rozwiązań organizacyjnych i technologicznych, a przede wszystkim wartościowe i solidne partnerstwo. Czeka nas sporo zmian i bardzo dużo pracy, ale jesteśmy na to gotowi.

Mamy ambitne cele i duże nadzieje związane z nowym wizerunkiem naszych hoteli i powrotem gości zniechęconych chwilowo pandemią i niepewnością związaną z dramatem rozgrywającym się za polską wschodnią granicą. We Wrocławiu działają już hotele Campanile Centrum i Stare Miasto oraz Premiere Classe Centrum, a łącznie pod markami Louvre Hotels Group jest w Polsce 16 hoteli z ponad 2,9 tys. pokoi. Latem otwarty ma też zostać 115-pokojowy hotel Kydriad Wojcieszyce u stóp Karkonoszy, nieopodal uzdrowiska w Cieplicach Śląskich-Zdroju, w byłym hotelu Jan, o czym więcej pisaliśmy w styczniowym wydaniu „Hotelarza”. •

Komentarze

  • Spółka Polskie Wydawnictwa Specjalistyczne ProMedia Sp. z o.o., nie ponosi odpowiedzialności za treść opinii zamieszczanych przez użytkowników portalu.
  • Spółka zastrzega sobie prawo do usuwania komentarzy naruszających prawo.

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *