Mamaison Le Regina – Nowy Dyrektor Generalny

Krzysztof Olszewski

General Manager

Hotel MaMaison Le Regina


Miło nam poinformować, że 01 stycznia 2009 roku Krzysztof Olszewski, dotychczas Executive Assistant Manager, został mianowany Dyrektorem Generalnym Hotelu MaMaison Le Regina.

Otworzony w 2004 roku MaMaison Le Regina to jedyny butikowy hotel na warszawskiej Starówce i pierwszy w Polsce członek prestiżowego stowarzyszenia Small Luxury Hotels of the World. W 2006 roku został ogłoszony przez czytelników magazynu „Forbes” jako najbardziej prestiżowy hotel w Polsce.

Krzysztof jest związany z hotelem od samego początku jego istnienia. Pełnił obowiązki Kierownika Recepcji i Dyrektora Pionu Hotelowego, od 2008 roku zajmował stanowisko Executive Assistant Manager.

Przedtem, przez prawie dziewięć lat, pracował w Hotelu Bristol w Warszawie. Dzięki swojemu doświadczeniu zawodowemu, a także wykształceniu zdobytemu na Uniwersytecie Warszawskim na Wydziale Geografii Ekonomicznej, Krzysztof Olszewski stał się profesjonalistą i ambitnym fachowcem.

Jego wizją jest stworzenie przyjaznego i eleganckiego hotelu, gdzie starannie dobrana obsługa
z zaangażowaniem współtworzy wizerunek miejsca, które reprezentuje i zapewnia najwyższy poziom usług, spełniając indywidualne oczekiwania gości.

Krzysztof Olszewski jest żonaty i ma dwie córki. Jest miłośnikiem wycieczek rowerowych, którym oddaje się w wolnym czasie, pasjonuje się także podróżami i fotografią.


Komentarze

  • Spółka Polskie Wydawnictwa Specjalistyczne ProMedia Sp. z o.o., nie ponosi odpowiedzialności za treść opinii zamieszczanych przez użytkowników portalu.
  • Spółka zastrzega sobie prawo do usuwania komentarzy naruszających prawo.

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *