Hotel Astor w Jastrzębiej Górze będzie miał 5 gwiazdek i 250 pokoi   INWESTYCJE

Park wodny, tor gokartowy, lodowisko i rozbudowa ze 118 do 250 pokoi w standardzie 5-gwiazdkowym - to tylko kilka z elementów planu przekształcenia 3-gwiazdkowego hotelu Astor w Jastrzębiej Górze w całoroczne centrum rozrywki.  Nowy właściciel, do którego należy też sąsiedni obiekt resortowy Primavera z 212 pokojami ogłosił projekt modernizacji na kilka najbliższych lat.

Hotel Astor po planowanej rozbudowie
Hotel Astor przed rozbudową. Na drugim planie Primavera tego samego właściciela

Sfinalizowano zakup hotelu Astor przez rodzinną spółkę Drejk Kaźmierczak od firmy Filip Wójcikiewicz HLT (współwłaściciela gdańskiego Hiltona). Zakup poprzedzony został 1,5-roczną dzierżawą, w trakcie której w hotelu przeprowadzono liczne prace modernizacyjne. Metamorfozie zostały poddane m.in. wszystkie pokoje na I piętrze. Zgodnie z wcześniejszymi zapowiedziami, nowy właściciel chce skategoryzować hotel na 5 gwiazdek i w takim standardzie przygotowano nowe pokoje De Luxe. Astor zyskał także restaurację Astoria i nowoczesną przestrzeń dla dzieci – urządzoną w klimacie dżungli salę zabaw Fun & Jungle  oraz strefę z automatami do gry. Znaczącemu liftingowi poddano także recepcję i lobby bar. Obecnie realizowany jest projekt nowego SPA.

Na Radzie Miasta Władysławowa spółka przedstawiła plan dalszego rozwoju hotelu.  Koncept obejmuje stworzenie całorocznego centrum rozrywki z 250 pokojami, dwupoziomowym parkiem wodnym, torem gokartowym i parkiem trampolin. Goście skorzystać będą mogli również z lodowiska, centrum fitness, barów, restauracji i  sklepów. Całkowita lista atrakcji zostanie zamknięta wraz zakończeniem prac projektowych.

Nowe pokoje w standardzie 5-gwiazdkowym

Finalizacja przedsięwzięcia planowana jest do 2029 r., przy czym całość będzie etapowana i poszczególne części projektu będą oddawane wcześniej. W pierwszej kolejności kontynuowany będzie rozwój infrastruktury wewnętrznej hotelu oraz remont pokoi, tak by wszystkie zyskały 5-gwiazdkowy standard De Luxe.


Komentarze

  • Spółka Polskie Wydawnictwa Specjalistyczne ProMedia Sp. z o.o., nie ponosi odpowiedzialności za treść opinii zamieszczanych przez użytkowników portalu.
  • Spółka zastrzega sobie prawo do usuwania komentarzy naruszających prawo.

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *