Hotel Sheraton Sopot Conference Center & Spa ma nową dyrektor generalną

Iva Trifonov objęła 16 marca br. stanowisko dyrektor generalnej hotelu Sheraton Sopot Conference Center & Spa. Do kluczowych obowiązków Ivy Trifonov będzie należało zarządzanie wszystkimi działami hotelu oraz powstającego centrum konferencyjnego i spa, którego otwarcie planowane jest na 1 czerwca br.


 

Iva Trifonov ma ponad 20 letnie doświadczenie w branży hotelarskiej, które zdobywała
w hotelach marki Sheraton na różnych stanowiskach. Swoją karierę zawodową rozpoczęła
w październiku 1986 r. w hotelu Sheraton Sofia Hotel Balkan, jako szefowa służby pięter,
Następnie, przez rok pracowała w Afryce w hotelu Sheraton Kampala. W 1996 r. rozpoczęła pracę w Polsce w hotelu Sheraton Warsaw, gdzie pełniła m.in. funkcje szefowej służby pięter, kierownika recepcji i dyrektor operacyjnej.


W 2006 r. została mianowana na dyrektor generalną hotelu Sheraton w Poznaniu, za którego otwarcie była w pełni odpowiedzialna.

Zanim objęła obowiązki dyrektora generalnego pełniła również funkcję szefowej Six Sigma
w hotelach Sheraton w Warszawie, Zagrzebiu i Sofii. Iva otrzymała dwukrotnie za swoje osiągnięcia, nagrodę prezesa firmy Starwood - do której należy marka Sheraton.

Iva Trifonov pełni obecnie funkcje dyrektor generalnej dwóch hoteli: Sheraton Poznań oraz Sheraton Sopot Conference Center & Spa.    „Cieszę się na myśl o nowym wyzwaniu zawodowym. Mam wysokie wymagania wobec siebie, a hotel Sheraton w Sopocie to jeden z najlepszych i najbardziej prestiżowych obiektów w Polsce, który już w tym roku wzbogaci się o największe w Trójmieście centrum konferencyjne oraz luksusowe spa” – powiedziała Iva Trifonov.

Iva Trifonov jest absolwentką wydziału literatury angielskiej Uniwersytetu w Sofii. Ukończyła także studia podyplomowe w zakresie zarządzania i marketingu w turystyce.
W Cornell School of Hotel Management otrzymała dyplom w zakresie analizy operacyjnej oraz zarządzania w hotelarstwie.

 

Iva mówi płynnie po angielsku, polsku, rosyjsku. Jej ojczystym językiem jest bułgarski.
W wolnym czasie lubi czytać i słuchać muzyki. Pasjonuje się także sportami w plenerze
i sztuką. 

 

Hotel Sheraton Sopot Conference Center & Spa to obiekt usytuowany tuż przy słynnym sopockim molo. Obecnie oferuje 189 pokoi, a 1 czerwca br. wzbogaci się o centrum konferencyjne o powierzchni 4000 m2 oraz luksusowe spa. Hotel Sheraton Sopot Conference Center & Spa zarządzany jest przez sieć Starwood Hotels & Resorts, która obecnie posiada w Polsce 6 obiektów: Sheraton Warsaw Hotel, Sheraton Kraków Hotel, Sheraton Poznań Hotel, The Westin Warsaw, Le Meridien Bristol oraz Sheraton Sopot, Conference Center & Spa. W 2011 sieć powiększy się o hotel Sheraton Mazury Lakes Resort.

www.sheraton.pl/sopot


Komentarze

  • Spółka Polskie Wydawnictwa Specjalistyczne ProMedia Sp. z o.o., nie ponosi odpowiedzialności za treść opinii zamieszczanych przez użytkowników portalu.
  • Spółka zastrzega sobie prawo do usuwania komentarzy naruszających prawo.

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *