Najnowsze rozwiązania w telewizorach hotelowych Samsung LCD

Samsung Electronics wprowadza właśnie do swojej oferty nową linię telewizorów hotelowych wyposażonych w cyfrowy tuner DVB-T/C oraz dekoder MPEG2 i MPEG4 istotny przy transmisji HDTV. Dodatkowo wszystkie odbiorniki wyposażone są wgraficzną wiadomość powitalną szczególnie przydatną w małych i średnich obiektach hotelowych.Telewizory oferowane są w przekątnych od 19 do 46 cali.

 


 

Samsung Electronics, światowy lider elektroniki użytkowej i zdobywca wielu prestiżowych nagród za innowacyjność wprowadza właśnie do swojej oferty nową linię telewizorów hotelowych. Ponieważ przejście na cyfrową transmisję naziemną zbliża się do nas wielkimi krokami, Samsung postanowił zaoferować swoim klientom odbiorniki w pełni przygotowane do odbioru nowego standardu. Wyprzedzając swoją konkurencję wyposażył swoje odbiorniki nie tylko w cyfrowy tuner DVB-T z dekoderem MPEG2, ale również, co ma szczególne znaczenie w hotelowych instalacjach telewizyjnych, w kablowy tuner DVB-C oraz  dekoder MPEG4 istotny przy transmisji HDTV (przypomnijmy, że MPEG4 został oficjalnie przyjętym standardem w naszym kraju)

 

Wszystkie odbiorniki hotelowe zostały wyposażone w nowoczesną/graficzną wiadomość powitalną. Teraz każdy hotel ma możliwość wgrania do pamięci odbiornika wysokiej rozdzielczości planszy powitalnej (np. z logo hotelu, z tekstem wiadomości powitalnej, lub innym dowolnym przekazem informacyjnym). Plansza taka pojawia się przy uruchamianiu odbiornika - w zależności od ustawień - od 3 do 7 sekund.

 

Na rynek hotelowy Samsung oferuje dwie serie telewizorów LCD, serię 4 oraz serię 5.

Seria 4 ma bardziej okrągłe kształty, wyposażona jest w matrycę HD Ready i występuje w dwóch wersjach, ekonomicznej (bez zegara) o rozmiarach 19, 22, 26 ,32 cale oraz w wersji z zegarem 22, 26, 32, 37.

Seria 5 ma prostokątne kształty, wyposażona jest w matrycę Full HD oraz oferowana jest w przekątnych ekranu 32, 37, 40 i 46 cali.

 


Komentarze

  • Spółka Polskie Wydawnictwa Specjalistyczne ProMedia Sp. z o.o., nie ponosi odpowiedzialności za treść opinii zamieszczanych przez użytkowników portalu.
  • Spółka zastrzega sobie prawo do usuwania komentarzy naruszających prawo.

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *