Amadeus Hotel Store debiutuje wraz z siecią Transhotel

Nowe rozwiązanie w pełni zintegrowane z systemem Amadeus, rozszerza ofertę biur podróży i zapewnia szybszy, bardziej efektywny proces rezerwacji hotelowych

Oferta firmy Transhotel jest pierwszą udostępnioną za pośrednictwem rozwiązania Amadeus Hotel Store

Amadeus, światowy lider w dziedzinie dystrybucji i rozwiązań technicznych dla branży turystycznej, poinformował o uruchomieniu Amadeus Hotel Store, nowego rozwiązania w pełni zintegrowanego z systemem sprzedaży Amadeus, które zapewnia łatwy dostęp do oferty sieci hotelowych. Partnerem firmy Amadeus przy uruchomieniu tego rozwiązania jest Transhotel, działający od 15 lat globalny konsolidator hotelowy.

Amadeus Hotel Store dostępny jest bezpłatnie po wybraniu odpowiedniej zakładki w popularnym w biurach podróży systemie do obsługi sprzedaży, Amadeus Selling Platform. Wykorzystując PNR (Passsenger Name Record) i funkcje wspomagające wewnętrzne procesy biznesowe firm, biura podróży mogą teraz dokonywać rezerwacji hotelowej za pomocą Amadeus Selling Platform równie łatwo, jak ma to miejsce w przypadku wszystkich innych ofert dostępnych w systemie Amadeus.

Oferta firmy Transhotel, obejmująca ponad 50 tysięcy obiektów na całym świecie, jest pierwszą ofertą konsolidatora hotelowego dostępną za pośrednictwem tego rozwiązania. Dodatkowo oferta Transhotel jest dla biur podróży niezwykle atrakcyjna, gdyż przy dokonaniu rezerwacji miejsc hotelowych prowizja wypłacana jest z góry, co usprawnia płynność finansową i zwiększa dochodowość biur podróży.

Po przetestowaniu nowego rozwiązania przez ponad 60 biur podróży działających na różnych rynkach, rozwiązanie Amadeus Hotel Store będzie dostępne dla ponad 62 tysięcy biur podróży w 60 krajach świata.

-„Amadeus Hotel Store to ważny krok naprzód w procesie rozwoju naszej oferty hotelowej. Uruchomienia tego rozwiązania dokonujemy z najlepszym możliwym partnerem, firmą Transhotel, którego doskonale zrównoważona oferta niezależnych placówek i hoteli obejmująca wszystkie grupy cenowe, zdecydowanie poszerza użytkownikom systemu Amadeus możliwości wyboru.”
- komentuje Jérôme Destors, wicedyrektor zarządzający Amadeus Hotel Business Group.

-„Uruchomienie Amadeus Hotel Store jest dla nas wielkim wydarzeniem, dzięki któremu dostęp do naszej szerokiej oferty hotelowej zyskuje jeszcze większa liczba biur podróży” – mówi Amadeo Franquet, dyrektor handlowy Grupo Transhotel – „Wspólne przedsięwzięcie dwóch ważnych graczy branży turystycznej, takich jak Amadeus i Transhotel, zapewni biurom podróży większe dochody, zaś ich klientom najwyższą jakość obsługi.”

Więcej informacji o Amadeus Hotel Store można znaleźć pod adresami: www.amadeus.com/travelagencies/hotelstore i www.transhotel.com


Komentarze

  • Spółka Polskie Wydawnictwa Specjalistyczne ProMedia Sp. z o.o., nie ponosi odpowiedzialności za treść opinii zamieszczanych przez użytkowników portalu.
  • Spółka zastrzega sobie prawo do usuwania komentarzy naruszających prawo.

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *