Dodaj termin swojego wyjazdu w serwisie Hotele.Oceniacz.pl

Osoby, które planują urlop z biurem podróży mogą dodać termin swojego wyjazdu w serwisie służącym do oceny bazy hotelowej www.Hotele.Oceniacz.pl. W jednym miejscu internauci mają teraz możliwość nie tylko znalezienia opinii o hotelach ale również bezpośredniego kontaktu z osobami, które jadą na ten sam turnus. 


Ponieważ Biura Podróży nie mogą przekazywać listy osób, które jadą na dany turnus, wiele osób zostawia prośbę o kontakt na forach internetowych, na tak zwanych listach wylotowych. Jednakże znalezienie odpowiedzi jest czasochłonne i w większości przypadków nieskuteczne. Chęć znalezienia osób, które jadą do tego samego hotelu i w podobnym czasie jest duża. Odpowiedzią jest stworzenie takiej propozycji przez system służący do oceny hoteli - www.Hotele.oceniacz.pl.


Aby dodać termin swojego wyjazdu należy wybrać interesujący nas hotel z listy ponad 4 tys. obiektów zlokalizowanych na całym świecie i w formularzu podać takie dane jak: termin wyjazdu i powrotu, miejsce wylotu, ilość osób dorosłych i dzieci, organizatora wyjazdu oraz dane kontaktowe i miejsce pochodzenia. Dzięki tym informacjom bardzo szybko można odnaleźć osoby, które będą w tej samej miejscowości i hotelu podczas naszego turnusu.


Osoby, które jadą do tego samego hotelu mogą napisać do siebie wiadomość i nawiązać kontakt przed wyjazdem. Taka opcja może być pomocna dla rodzin z dziećmi, które w ten sposób mogą poznać towarzyszy zabaw dla swoich pociech oraz ich rodziców, a nawet umówić się na wspólną opiekę nad dziećmi. Polacy najczęściej jadą na urlop w małych grupach i znalezienie osób, z którymi będzie można spędzić wesoły wieczór jest dodatkową atrakcją.


- Nowa opcja serwisie skierowana jest do osób, które już zaplanowały swój urlop i chcą zapoznać się z osobami, które również jadą w to samo miejsce - mówi Marcin Olczykowski, pomysłodawca i właściciel serwisu Hotele.Oceniacz.pl. - Teraz szukając opinii o hotelu, do którego chcemy wybrać się na urlop, możemy skontaktować się z osobą, która była tam tuż przed nami i zapytać o jej wrażenia z pobytu. Bezpośrednia rozmowa z osobą, która właśnie wróciła z tego miejsca, z pewnością będzie dla turystów bardzo przydatna i wiarygodna - dodaje Olczykowski.


Hotele.Oceniacz.pl umożliwia użytkownikom wymianę opinii i zdjęć na temat hotelu, w którym spędzili lub zamierzają spędzić swój urlop. W systemie oceny udostępnionych zostało niemal 4 tys. hoteli zlokalizowanych w Polsce i na całym świecie. Baza hotelowa jest stale rozbudowywana, a wymianę informacji pomiędzy internautami ułatwia system profili użytkownika, pozwalający na wysyłanie i odbieranie wiadomości oraz tworzenie własnej grupy kontaktów.

Komentarze

  • Spółka Polskie Wydawnictwa Specjalistyczne ProMedia Sp. z o.o., nie ponosi odpowiedzialności za treść opinii zamieszczanych przez użytkowników portalu.
  • Spółka zastrzega sobie prawo do usuwania komentarzy naruszających prawo.

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *