Le Meridien Bristol Hotelem Roku

Hotel Le Meridien Bristol został ogłoszony Hotelem Roku podczas VI Dorocznej Konferencji Brytyjsko Polskiej Izby Handlowej. To już trzecie w tym roku wyróżnienie dla najstarszego obiektu sieci Starwood Hotels & Resorts na świecie. 


 

Spośród wszystkich obiektów nominowanych w kategorii Hotel Roku 2008 na krótkiej liście znalazły się trzy hotele zarządzane przez sieć Starwood Hotels & Resorts: Hotel Sheraton Poznań, Hotel The Westin Warsaw i Hotel Le Meridien Bristol. Zaszczytny tytuł Hotel Roku 2008 przypadł hotelowi Le Meridien Bristol, który doceniono za tradycję, piękną architekturę i obsługę na najwyższym poziomie.


 

Procedura przyznawania nagród rozpoczęła się od zgłaszania udziału firm w konkursie. Prawo do nominacji przysługiwało wszystkim instytucjom zrzeszonym w Izbie. Następnie Zarząd Polsko – Brytyjskiej Izby Handlowej przystąpił do analizy wniosków kładąc szczególny nacisk na uzasadnienie nominacji. W ten sposób powstała krótka lista. Kolejnym etapem było głosowanie internautów, przeprowadzone za pośrednictwem strony internetowej Izby. I tak wyłoniono hotel No. 1– Le Meridien Bristol.

 


Ponadto warszawski hotel Le Meridien Bristol znalazł się jako jedyny hotel z Polski wśród najlepszych hoteli świata. Wedle rankingu przeprowadzonego przez prestiżowy amerykański miesięcznik Travel & Leisure Le Merdien Bristol uplasował się na 57 miejscu wśród 500 najlepszych hoteli świata i na 11 miejscu wśród 50 najlepszych hoteli w Europie.  Także magazyn Conde Nast Traveller rekomenduje swoim czytelnikom hotel Le Meridien Bristol jako najlepsze miejsce pobytu w Polsce.

 


Le Meridien Bristol to arcydzieło w stylu Art Nouveau wybudowane w sercu Warszawy w 1901 roku. Ten najbardziej prestiżowy hotel stolicy od początku swojego istnienia był i nadal jest miejscem spotkań śmietanki towarzyskiej, ludzi ze świata kultury i sztuki.


 

Le Meridien Bristol oprócz historii i tradycji oferuje najwyższy poziom świadczonych usług oraz zdobycze 21 wieku: łącza internetowe, telewizory plazmowe itp. Będąc częścią sieci Le Meridien zaskakuje gości programami branżowymi – firmowym śniadaniem, specjalnie skomponowaną muzyką w lobby i w windach, kojącym zapachem. Wszystkie te wysiłki po raz kolejny zostały docenione, tym razem przez Polsko-Brytyjska Izbę Handlową.


 

Hotel Le Meridien Bristol należy do sieci Starwood Hotels & Resorts, która w Polsce zarządza również hotelami Sheraton Warsaw, Sheraton Poznań, Sheraton Kraków, Sheraton Sopot Conference Center & Spa i The Westin Warsaw. Starwood Hotels & Resorts łącznie oferuje ponad 1500 pokoi i zatrudnia ponad 1100 osób.

WWW.lemeridien.com/warsaw


Komentarze

  • Spółka Polskie Wydawnictwa Specjalistyczne ProMedia Sp. z o.o., nie ponosi odpowiedzialności za treść opinii zamieszczanych przez użytkowników portalu.
  • Spółka zastrzega sobie prawo do usuwania komentarzy naruszających prawo.

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *