Robert Gwiazdowski gościem specjalnym Hotel Trends

Robert Gwiazdowski, ekonomista, prawnik, uznany komentator gospodarczy i polityczny, wygłosi prelekcję podczas otwarcia tegorocznej edycji organizowanego przez „Hotelarza” Forum Hotel Trends Poland & CEE, które odbędzie się 10 października w hotelu Radisson Collection w Warszawie.Robert Gwiazdowski jest doktorem habilitowanym nauk prawnych, profesorem Uczelni Łazarskiego, a także przewodniczącym rady nadzorczej Związku Przedsiębiorców i Pracodawców. Jest autorem wielu specjalistycznych publikacji związanych z ekonomią, polityką i kwestiami społecznymi. To także autor felietonów i artykułów popularnonaukowych z zakresu prawa i gospodarki w takich tytułach jak „Forbes” czy „Rzeczpospolita”. Był przewodniczącym rady nadzorczej ZUS, a obecnie jest jej członkiem, prezydentem Centrum im. Adama Smitha i przewodniczącym jego rady programowej.

Posiada doświadczenie jako członek rad nadzorczych spółek handlowych – w tym niezależny członek rad nadzorczych spółek giełdowych i ich komitetów audytu. Podczas Forum Hotel Trends przedstawi swoje przewidywania dotyczące sytuacji polskiej gospodarki w kolejnych latach, największych wyzwań, ale także jej szans, ze szczególnym uwzględnieniem sektora turystycznego i hotelarskiego. Organizowana od 2013 r. konferencja Hotel Trends Poland & CEE to najważniejsze miejsce spotkań decydentów rynku hotelarskiego. Ogłaszane są tu najnowsze projekty, podczas kuluarowych rozmów omawiane największe kontrakty, kluczowi inwestorzy, przedstawiciele banków i funduszy spotykają się z najważniejszymi top managerami z branży hotelowej z Polski i Europy. W ub.r. w wydarzeniu wzięło udział stacjonarnie przeszło 300 profesjonalistów, natomiast online kolejnych 200 uczestników.

W tym roku również wydarzenie odbędzie z możliwością udziału stacjonarnego i online. Podczas paneli z udziałem najlepszych ekspertów i praktyków w branży omawiane będą m.in. takie kwestie: jak będzie wyglądała nowa normalność na rynku hotelowym, jak zarządzać hotelem w czasach pandemii, wojny i dramatycznie rosnących kosztów, ESG w branży hotelarskiej, czy wpływ kosztów finansowania na opłacalność funkcjonowania hotelu. Podczas wieczornej gali ogłoszeni zostaną zwycięzcy konkursu na Hotelarzy Roku w kategoriach dyrektor generalny hotelu sieciowego i niezależnego, dyrektor sprzedaży i marketingu oraz Hotelarz Roku do 35. roku życia. Partnerem strategicznym tegorocznej edycji Hotel Trends została sieć Radisson Hotel Group. Więcej na www.hotel-trends.pl. •

Komentarze

  • Spółka Polskie Wydawnictwa Specjalistyczne ProMedia Sp. z o.o., nie ponosi odpowiedzialności za treść opinii zamieszczanych przez użytkowników portalu.
  • Spółka zastrzega sobie prawo do usuwania komentarzy naruszających prawo.

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *