Huczny Grand Opening Q Hotelu Plus Wrocław Bielany   OTWARCIA

W piątek 2 września w Q Hotel Plus Wrocław Bielany odbyła się oficjalna gala otwarcia tego hotelu, na którą zaproszonych zostało wielu przedstawicieli lokalnych władz, mediów oraz firm m.in. z branży eventowej. Galę poprowadził Krzysztof Ibisz, a gwiazdą wieczoru był zespół Enej

Hotel, który pierwszych gości przyjął w czerwcu, nastawiony jest przede wszystkim na organizację eventów i konferencji. Uczestnicy wydarzenia mogli lepiej poznać miejsce i jego możliwości konferencyjne oraz gastronomiczne. – Zależało nam, aby w sposób oficjalny zaprezentować nasz nowy hotel oraz wymienić się doświadczeniami i spostrzeżeniami na jego temat, nie rezygnując przy tym z dobrej zabawy – mówi Przemysła Winiarski, dyrektor Q Hotel Plus Wrocław Bielany. Część oficjalną zakończyła zabawa przy muzyce cover band-u oraz DJ-a, przy której goście bawili się do białego rana.

Q Hotel Plus Wrocław Bielany położony jest blisko lotniska oraz głównego węzła komunikacyjnego województwa dolnośląskiego. Oferuje 201 pokoi, strefę relaksu z sauną i siłownią oraz bogate zaplecze gastronomiczne, na które składają się trzy restauracje. Jest to jednak obiekt stworzony z myślą głównie o organizatorach konferencji i eventów - posiada 3700 m kw. powierzchni konferencyjno-eventowej. W obiekcie można wydzielić 19 niezależnych sal konferencyjnych, a organizatorzy mają dostęp do udogodnień takich jak parking, systemy zawiesi scenicznych, czy winda towarowa umożliwiająca wprowadzenie pojazdów na przestrzeń eventową.


Komentarze

  • Spółka Polskie Wydawnictwa Specjalistyczne ProMedia Sp. z o.o., nie ponosi odpowiedzialności za treść opinii zamieszczanych przez użytkowników portalu.
  • Spółka zastrzega sobie prawo do usuwania komentarzy naruszających prawo.

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *