Letnia promocja dla członków programu Starwood Preferred Planner

Starwood Hotels & Resorts Worldwide, Inc. (NYSE:HOT) wprowadza promocję dla organizatorów spotkań należacych do programu lojalnościowego Starwood Preferred Planner.  Za rezerwacje dokonane do końca sierpnia 2009 r. przyznawane będą atrakcyjne bonusy.


Osoby, które dokonają rezerwacji do 31 sierpnia br. na imprezy odbywające sie do 31 grudnia 2009 r. otrzymają następujace benefity:

-  4% zniżkę na ceny pokoi dla grup

-  jedną darmową przerwę na kawową (w przypadku spotkań całodziennych)

- jeden darmowy pokój za 30 wykorzystanych pokoi

- do 100,000 punktów za przyłączenie się do programu

Ta jedna z najbardziej konkurencyjnych ofert na rynku jest dostępna dla rezerwacji grupowych w hotelach sici Starwood w Europie, Afryce i na Bliskim Wschodzie.
Oferta obejmuje rezerwacje dokonane do 31 sierpnia 2009 (wykorzystanie usług do 31 grudnia 2009).

Starwood Preferred Planner to program lojalnościowy, który zdobył wiele nagród. Skierowany jest do organizatorów imprez i spotkań, którzy oprócz wspaniale zorganizowanego wydarzenia mogą zbierać tzw. StarPoints w hotelach marek: Westin, Le Méridien, Sheraton, Four Points by Sheraton, St. Regis, The Luxury Collection, Element, aloft i hoteli W na całym świecie.

Organizując spotkanie w sieci Starwood członkowie programu lojalnościowego za każde wydane trzy dolary otrzymują jeden punkt. Zgromadzone punkty mogą zostać wymienione na darmowe noclegi lub podwyższenie kategorii pokoju w ponad 900 hotelach na całym świecie, vouchery, punkty bonusowe i wiele innych produktów.

Więcej informacji o Starwood Preferred Planner znajduje się na stronie

 www.starwoodmeeting.com

Komentarze

  • Spółka Polskie Wydawnictwa Specjalistyczne ProMedia Sp. z o.o., nie ponosi odpowiedzialności za treść opinii zamieszczanych przez użytkowników portalu.
  • Spółka zastrzega sobie prawo do usuwania komentarzy naruszających prawo.

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *