Planika dla branży hotelarskiej


Na sezon 2009/2010 Planika Sp. z o.o. przygotowała ofertę wyposażenia wnętrz dla hoteli  i obiektów SPA w Polsce. Zamysłem Planiki jest umożliwić branży hotelarskiej wyróżnienie obiektów na rynku i wprowadzić bezdymny ogień do przestrzeni komercyjnych. Swoją ofertę firma zaprezentuje m.in. podczas tegorocznych targów Invest Hotel w Poznaniu (21-24.10.2009).


 

Produkty Planiki pozwalają na użycie ognia, który - w odróżnieniu od tradycyjnych kominków – nie wytwarza dymu, popiołu czy sadzy. Paliwem jest bioetanol – ekologiczny płyn Fanola®. Bezpieczeństwo produktów Planika oraz paliwa Fanola® zostało potwierdzone następującymi certyfikatami: TÜV, PZH oraz OMNI-Test Laboratories Inc.

 


Użytkowanie  Planika Fires nie wymaga instalacji kominowej, dzięki czemu produkty są w pełni mobilnym elementem wystroju, pozwalając na nieograniczone możliwości aranżacji zarówno wewnątrz, jak i na zewnątrz.


 

Linia produktów Planiki dla branży hotelarskiej obejmuje m.in. modele:

Jar (projekt: Christoph Pillet)

Fire Coffee (projekt: Arik Levy)

Lighthouse (projekt: Joanna Leciejewska)

Totem (projekt: Planika Studio)

 


Komentarze

  • Spółka Polskie Wydawnictwa Specjalistyczne ProMedia Sp. z o.o., nie ponosi odpowiedzialności za treść opinii zamieszczanych przez użytkowników portalu.
  • Spółka zastrzega sobie prawo do usuwania komentarzy naruszających prawo.

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *