Kolejny etap inwestycji spółki INTERFERIE

Trwają prace związane z budową kompleksu hotelowego w Świnoujściu – spółka INTERFERIE ogłosiła właśnie przetarg na inwestora zastępczego. To kolejny etap nadmorskiej, strategicznej inwestycji firmy, ale INTERFERIE nie zapominają także o podnoszeniu standardu pozostałych obiektów: ośrodek „Cechsztyn” wzbogaci się o windę i podjazdy dla osób niepełnosprawnych.

 

 

Inwestor zastępczy będzie zarządzał całością zadań przy inwestycji w Świnoujściu, a więc m.in. nadzorował procedurę przetargu mającego na celu wyłonienie wykonawcy robót (a później dostawców kompleksowego wyposażenia hotelu) i całość związanych z tym prac. Będzie również odpowiedzialny za przestrzeganie prawa budowlanego oraz zapewnienie bezpieczeństwa i higieny pracy na terenie inwestycji. Wszystkie zainteresowane firmy mogą złożyć oferty do 21 września br. do godz. 14.00, a komisja przetargowa wyłoni oferentów, którzy zostaną zakwalifikowani do drugiego etapu.


 

- Planujemy, że negocjacje z wybranymi oferentami przeprowadzimy do końca września – mówi Adam Milanowski, prezes spółki INTERFERIE. – Najważniejszym kryterium będzie oczywiście zaproponowana spółce cena, lecz równie istotne będzie doświadczenie potencjalnych kontrahentów w zakresie realizacji prac o podobnym charakterze w sektorze hotelowym. Chcemy mieć pewność, że wybrany inwestor zastępczy będzie umiał sprawnie poprowadzić tak dużą inwestycję, jaką jest planowany kompleks w Świnoujściu.


 

Rozpoczęcie inwestycji planowane jest na początek 2010 r. 

 

Równolegle INTERFERIE dbają o to, by goście przebywający w działających ośrodkach spółki mieli zagwarantowany coraz lepszy komfort wypoczynku i zabiegów. Aby ułatwić korzystanie z turnusów w ośrodku wypoczynkowym „Cechsztyn” w Ustroniu Morskim osobom mającym problemy z poruszaniem się, firma INTERFERIE rozpisała przetarg nieograniczony na budowę windy zewnętrznej oraz podjazdów do budynku z przeznaczeniem dla osób niepełnosprawnych – według przygotowanego projektu. Dźwig osobowy znajdzie się przy głównym wejściu do budynku i połączy poziom terenu z czterema kondygnacjami naziemnymi. Natomiast wzdłuż budynku zostaną wykonane ziemne podjazdy oraz utwardzenia z kostki betonowej, pozwalające na dostęp do obiektu przez nowo projektowane drzwi. Nowe wejście prowadzić będzie do holu z przechowalnią bagażu. Projektowane podjazdy dla osób niepełnosprawnych umożliwią dostęp do obiektu od ulicy B. Chrobrego.

 


- Przebudowa Cechsztynu umożliwi spółce nie tylko zwiększenie standardu budynku, ale również podpisywanie kontraktów na wypoczynek grup składających się także z osób niepełnosprawnych ruchowo. A to pozwoli zwiększyć sprzedaż i przychody firmy – podkreśla Adam Milanowski.

 


Wszyscy zainteresowani udziałem w przetargu mogą składać oferty w biurze zarządu do 18 września br. (do godz. 12.00). Władze INTERFERII planują, że budowa zostanie zakończona do 15 grudnia 2009 roku.


Komentarze

  • Spółka Polskie Wydawnictwa Specjalistyczne ProMedia Sp. z o.o., nie ponosi odpowiedzialności za treść opinii zamieszczanych przez użytkowników portalu.
  • Spółka zastrzega sobie prawo do usuwania komentarzy naruszających prawo.

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *