Program lojalnościowy Accoru uruchamia największy w historii konkurs dla subskrybentów

Lifestylowy program lojalnościowy ALL – Accor Live Limitless, uruchamia największy w historii konkurs dla subskrybentów. Członkowie ALL będą mogli wygrać milion punktów Reward o wartości 20 tys. euro, jeśli zarezerwują wyjazd na stronie ALL.com do 1 listopada 2022 roku w wybranych hotelach w Europie

Sieć Accor, która zrzesza ponad 1,2 tys. obiektów w całej Europie Północnej (do której regionu zalicza się też Polska), startuje z konkursem, w którym każdy członek programu ALL może zostać „milionerem” i wygrać milion punktów Reward. Obecni członkowie ALL mogą zarezerwować pobyt w wybranej europejskiej destynacji na stronie ALL.com.pl najpóźniej przed 1 listopada 2022r. Losowaniem objęte są wszystkie pobyty w hotelu do 30 listopada 2022 r.

Z okazji startu konkursu, Accor zapytał podróżnych o miejsca, które chcieliby zobaczyć na Starym Kontynencie. Ankieta pozwoliła przygotować selekcję destynacji i doświadczeń, które znajdują się na liście marzeń podróżnych. – Odkąd możliwość nieograniczonych podróży powróciła na dobre, turyści chcą nadrobić stracony czas oraz wrócić do dalszego odkrywania świata i spełniania kolejnych marzeń. Nasze badanie wykazało, że posiadanie listy miejsc do odwiedzenia inspiruje ludzi i daje im coś, na co mogą czekać. W rzeczywistości 1 na 5 ankietowanych osób ma już zaplanowane i zarezerwowane wycieczki na przyszły rok – przyznaje Luc Gesvret SVP Loyalty & Partnership and GX, Accor Northern Europe.

10NAJCIEKAWSZYCH TURYSTYCZNYCH MARZEŃ W EUROPIE:

 1. Zorza polarna.
 2. Podróż Orient Expressem.   
 3. Pobyt w lodowym hotelu w Norwegii.
 4. Podróż sankami zaprzężonymi w husky po Laponii.
 5. Żegluga wokół greckich wysp.
 6. Wspinaczka po schodach na Grobli Olbrzyma w Irlandii.
 7. Rejs gondolą w Wenecji.     
 8. Złożenie hołdu poległym w Auschwitz.       
 9. Zanurzenie się w wodach termicznych Błękitnej Laguny w Islandii.
 10. Zwiedzenie winnicy we Włoszech.

W konkursie biorą udział pobyty w hotelach w następujących krajach: Albania, Armenia, Austria, Azerbejdżan, Belgia, Bośnia i Hercegowina, Bułgaria, Chorwacja, Czechy, Dania, Estonia, Gruzja, Niemcy, Węgry, Irlandia, Kazachstan, Kirgistan, Łotwa, Litwa, Luksemburg, Mołdawia, Macedonia Północna, Polska, Rumunia, Serbia, Słowacja, Słowenia, Szwecja, Szwajcaria, Holandia i Wielka Brytania.


Komentarze

 • Spółka Polskie Wydawnictwa Specjalistyczne ProMedia Sp. z o.o., nie ponosi odpowiedzialności za treść opinii zamieszczanych przez użytkowników portalu.
 • Spółka zastrzega sobie prawo do usuwania komentarzy naruszających prawo.

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany.