Top Hotel 2009: nominacje dla hoteli Qubus

Trwa głosowanie w ramach tegorocznej, drugiej już edycji plebiscytu Top Hotel. Wśród nominowanych do nagrody znalazły się trzy obiekty sieci Qubus Hotel.


- Chcemy nagrodzić tych, którzy oprócz wysokiego standardu i profesjonalnej obsługi oferują klientowi jakąś szczególnie cenną wartość dodaną – mówi Patryk Dębski ze spółki Netmedia - organizatora konkursu, jednocześnie wydawcy serwisu Hotele.pl. Nominacje tworzone były na podstawie opinii zarówno gości biznesowych, jak i indywidualnych. Całość podzielono na 20 kategorii - głosować może każdy na stronie www.tophotel.pl


- Cieszymy się, że trzy nasze obiekty spotkały się z tak dużym uznaniem - mówi Michał Świgost, Dyrektor Sprzedaży i Marketingu sieci Qubus Hotel. Otwarty w czerwcu tego roku Qubus Hotel Gdańsk walczy o nagrodę w kategorii Debiut Roku, Qubus Hotel Kielce - jeden z laureatów ubiegłorocznej edycji konkursu - nominowany został w kategorii Najlepsza obsługa, natomiast Qubus Hotel Kraków rywalizuje w dwóch kategoriach - "Najlepszy hotel na weekend" oraz Najepsza kuchnia". Uroczysta gala wręczenia nagród odbędzie się w listopadzie w Warszawie.


Strona plebiscytu - www.tophotel.pl

Sieć Qubus Hotel to obecnie trzynaście 3- i 4-gwiazdkowych obiektów, oferujących usługi noclegowo - biznesowe m.in. w Krakowie, Gdańsku, Katowicach, Wrocławiu i Łodzi. w przyszłym roku planowana jest premiera Qubus Hotel Bielsko - Biała, natomiast w roku 2012 - Qubus Hotel Poznań.


Komentarze

  • Spółka Polskie Wydawnictwa Specjalistyczne ProMedia Sp. z o.o., nie ponosi odpowiedzialności za treść opinii zamieszczanych przez użytkowników portalu.
  • Spółka zastrzega sobie prawo do usuwania komentarzy naruszających prawo.

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *