Styl, prestiż i wygoda

Nowoczesna limuzyna musi łączyć w sobie cechy wielu samochodów, spełniać szereg funkcji i sprostać niezliczonym zadaniom. To ogromne wyzwanie dla producenta, a spełnienie wymagań klientów jest ogromnym sukcesem. Nie powinno zatem dziwić, że sukces ten stał się udziałem najnowszego modelu Opla – Insignii.


Świetnie zaprojektowany, o dynamicznym i niebanalnym stylu z pewnością zasługuje na miano jednego z najładniejszych i najbardziej interesujących samochodów swej klasy. Ale uroda to nie wszystko. Wysoka jakość wykonania idąca w parze z technologicznym zaawansowaniem konstrukcji buduje także prestiż tego modelu. Szeroka paleta silników benzynowych i wysokoprężnych o mocach od 115 KM do 321 KM, bogate wyposażenie i trzy wersje nadwoziowe – sedan, hatchback i kombi, (przy czym odmianę pięciodrzwiową można zakupić z pełnym odliczeniem podatku VAT), czynią z Insignii pierwszoligowego gracza w segmencie pojazdów służbowych klasy premium.


Niebagatelne znaczenie mają również względy ekonomiczne i eksploatacyjne. Opel przygotował zatem specjalne wersje Insignii EcoFlex – wyposażone w wysokoprężne silniki o mocach 130 i 160 KM, które spalają średnio 5,2 l oleju napędowego na 100 km. Niskie koszty eksploatacji i świetne osiągi wymagają niewielkiej dopłaty do standardowych wersji modelu, a korzyści błyskawicznie rekompensują nieznaczną róźnicę w cenie zakupu.


Niezwykle istotny jest również komfort użytkowania Opla Insignii, stworzonego z myślą o długich podróżach. Dzięki bardzo dobrze zestrojonemu, wielowahaczowemu zawieszeniu Insignii nie straszne są ani niezbyt równe ulice naszych miast, ani autostradowe szlaki. To bez wątpienia samochód uniwersalny, zdolny spełniać rolę auta rodzinnego oraz służbowej limuzyny czy pojazdu firmowego. Przy atrakcyjnych cenach zakupu Opel Insignia to bez wątpienia idealny wybór. Jeszcze korzystniejszą ofertą dla przedsiębiorców będzie naturalnie możliwość zakupienia hatchbacka w wersji z możliwością pełnego odliczenia podatku VAT.


Komentarze

  • Spółka Polskie Wydawnictwa Specjalistyczne ProMedia Sp. z o.o., nie ponosi odpowiedzialności za treść opinii zamieszczanych przez użytkowników portalu.
  • Spółka zastrzega sobie prawo do usuwania komentarzy naruszających prawo.

1 komentarz do “Styl, prestiż i wygoda

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *