Najdłuższy żyrandol światłowodowy w Polsce.
Firma E-TECHNOLOGIA dostarczyła najdłuższy żyrandol światłowodowy w Polsce, Rzeźbę Świetlną kształt Korony o długości 17,5metra.Ten rewolucyjny system światłowodowy z technologią mikro-okienek, gdzie  światło wydobywa się na całej długości światłowodu, jest bardzo dekoracyjnym elementem w dziedzinie oświetlenia żyrandolowego.


Dzięki zastosowaniu kryształków na zakończeniach każdej nitki, wydobywamy ich piękno przez co  stają się one prawdziwą ozdobą pomieszczeń. Rzeźba Świetlna została zainstalowana wkoło klatki schodowej i biegnie od poddasza przez 5 pięter w dół. Na różnych wysokościach światłowodu zamocowano dodatkowo 500szt wysokiej jakości kryształów.
Zakończenie żyrandola tworzy korona, ułożona z 198szt kryształów.

.
Firma Ekomp Technologia posiada w swojej ofercie  Rzeźby Świetlne w różnych kształtach: Słońca, Spirali, Kaskady, Korony, Fali wykonywanych na indywidualne zamówienie o dowolnej długości.


Więcej informacji na stronie www.e-technologia.pl


Komentarze

  • Spółka Polskie Wydawnictwa Specjalistyczne ProMedia Sp. z o.o., nie ponosi odpowiedzialności za treść opinii zamieszczanych przez użytkowników portalu.
  • Spółka zastrzega sobie prawo do usuwania komentarzy naruszających prawo.

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *