Paweł Lewtak prezesem Hoteli Warszawskich „Syrena”    PERSONALIA

Paweł Lewtak, dotychczasowy dyrektor zarządzający, objął funkcję prezesa zarządu Hoteli Warszawskich „Syrena”. Zastąpił na tym stanowisku Krzysztofa Szadurskiego, który po 17 latach rozstał się niedawno z firmą (pisaliśmy o tym TU).

Paweł Lewtak związany jest z warszawską siecią hoteli od 16 lat. W 2007 roku rozpoczął pracę jako room division manager w 4-gwiazdkowym hotelu Polonia Palace, po roku awansował na zastępcę dyrektora generalnego, w 2013 roku został dyrektorem generalnym hotelu, a od 2015 roku łączy tę funkcję ze stanowiskiem dyrektora zarządzającego całej sieci i członka zarządu.

Paweł Lewtak jest też wiceprezydentem stowarzyszenia EHMA – European Hotel Managers Association. W 2021 r. zdobył nagrodę European Hotel Manager of the Year przyznawaną za szczególne zasługi dla prowadzonego hotelu i dla samej branży. Jest też "Hotelarzem Roku 2018" w kategorii Dyrektor generalny hotelu niezależnego. Hotele Warszawskie „Syrena”, należące do austriackiej firmy Strabag, składają się z trzech hoteli w centrum stolicy: Polonia Palace, Metropol i MDM.  

Paweł Lewtak przed dołączeniem do niej pracował m.in. jako front office manager w Westin Warszawa od fazy pre-openingu i jako hotel manager w Qubus Hotel Kraków.


Komentarze

  • Spółka Polskie Wydawnictwa Specjalistyczne ProMedia Sp. z o.o., nie ponosi odpowiedzialności za treść opinii zamieszczanych przez użytkowników portalu.
  • Spółka zastrzega sobie prawo do usuwania komentarzy naruszających prawo.

1 komentarz do “Paweł Lewtak prezesem Hoteli Warszawskich „Syrena” 

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany.