Agnella – zwycięzca konkursu organizowanego przez targi WorldHotel w Warszawie

Fabryka Dywanów AGNELLA S.A. zdobyła I miejsce w konkursie o Nagrodę Ministra Gospodarki na Najlepszego Eksportera II Międzynarodowych Targów Wyposażenia Obiektów Noclegowych Worldhotel 2009, zorganizowanym przez Międzynarodowe Targi Polska Sp. z o.o. Integralną częścią konkursu było zgłoszenie produktów i usług charakteryzujących się nowoczesną technologią, funkcjonalnością, walorami ekonomicznymi, zgodnością z wymogami technicznymi obiektów hotelarskich, efektami/potencjałem eksportowym.


Do konkursu mogły przystąpić firmy mogące poszczycić się osiągnięciami w eksporcie i posiadające produkty najwyższej jakości mogące konkurować na rynkach zagranicznych. AGNELLA zgłosiła do konkursu 4 linie kolorystyczne wykładzin Axminster w technologii fast-track NEW DESIGN (NOWOŚĆ), CREATION, IMPULSE, NATURAL. Kapituła konkursu wyróżniła I miejscem nową linię kolorystyczną NEW DESIGN (opis w załączeniu). W konkursie mogli uczestniczyć tylko wystawcy targów. Konkurs WorldHotel zalicza się do czołowych imprez handlowych wyróżniających najlepsze firmy z branży HoReCa. O wysokim poziomie merytorycznym konkursu świadczy sam fakt objęcia go Patronatem Honorowym przez Waldemara Pawlaka, Wiceprezesa Rady Ministrów i Ministra Gospodarki. Udział w konkursie zgłosiły największe firmy związane z wyposażeniem hoteli i obiektów użyteczności publicznej, dlatego tym bardziej cieszy fakt, że produkty Agnelli zostały wybrane spośród najlepszych.

Komentarze

  • Spółka Polskie Wydawnictwa Specjalistyczne ProMedia Sp. z o.o., nie ponosi odpowiedzialności za treść opinii zamieszczanych przez użytkowników portalu.
  • Spółka zastrzega sobie prawo do usuwania komentarzy naruszających prawo.

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *